Одмор на Црно Море во Сарафово - Апартмански комплекс Diamond Beach

50% попуст на тридневен, петдневен или седумдневен пакет во студио или апартман во Комплекс Diamond Beach, Сарафово, Бургас - Р. БугаријаАпартмански комплекс Diamond Beach е комплекс од затворен тип, лоциран на прва линија  на брегот во квартал Сарафово - Бургас. Комплексот располага со сопствен базен и плажа, пристапот до кои е слободен за гостите на комплексот. Апартманите располагаат со телевизор и клима уред во дневната соба.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 5688 денари (92 €) - 50% = 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Надворешен базен со чадор и лежалки (според временските услови)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 9480 денари (154 €) - 50% = 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Пет ноќевања во студио
 • Надворешен базен со чадор и лежалки (според временските услови)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 13272 денари (216 €) - 50% = 6636 денари (108 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Седум ноќевања во студио
 • Надворешен базен со чадор и лежалки (според временските услови)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 9480 денари (154 €) - 50% = 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во двособен апартман
 • Надворешен базен со чадор и лежалки (според временските услови)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 15800 денари (256 €) - 50% = 7900 денари (128 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:

 • Пет ноќевања во двособен апартман
 • Надворешен базен со чадор и лежалки (според временските услови)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 22120 денари (359 €) - 50% = 11060 денари (179.5 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:

 • Седум ноќевања во двособен апартман
 • Надворешен базен со чадор и лежалки (според временските услови)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Лоциран на првата линија на брегот на Црно Море, комплексот располага со 50 комплетно опремени апартмани и студиа. Сите се индивидуално опремени удобни, за да им овозможат на нашите гости, спокоен и пријатен одмор.На располагање Ви се опремена кујна, катче за хранење, спална и / или канапе, клима уред, безжичен интернет, кабелска телевизија, бања, балкон.
Комплексот располага со надворешен базен, сауна, фитнес и подземен паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 април до 05 јуни 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/13 53 30
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/13 53 30
 • Сместувањето е по 14:00 часот.
 • При сместување во апартман се внесува  депозит од 50 € кој се враќа по проверка на апартманот при ослободување.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс Diamond Beach

Гр. Бургас, Р. Бугарија
Кв. Сарафово
Тел: 
******
E-mail: 
[email protected]
Website: www.artstroy.eu

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Апартмански комплекс Diamond Beach

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2016 до 05.06.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.