Зимски одмор во Добриниште, Бугарија - Хотел Друм - Добриниште

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Друм, Добриниште - БугаријаХотел Друм располага со вкупно 30 соби. Надворешниот архитектонски дизајн на хотелот е во традиционален бугарски преродбенски стил, изграден целосно од дрво и камен. Сместен во подножјето на Пирин, со панорамски поглед на Добриниште и планината, триѕвездниот хотел Друм ги комбинира близината до природата и удобната достапна  локација. Хотелот се наоѓа во близина на борова шума и се наоѓа на мал рид, благодарение на што од собите и лоби барот се обезбедува неверојатна глетка кон планината и градот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ:  VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • 10% попуст за Alpha SPA Минерална плажа
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

Хотелот располага со вкупно 30 соби, од кои 25 двокреветни соби, 5 трокреветни соби и 2 апартмани.
Собите го  комбинираат современиот стил, со пријатно чувство на мебел од  природни материјали.
Лоби барот  на хотелот обезбедува 30 места со панорамски поглед кон Пирин планина и градот. Располага со сала за бизнис состаноци, таверна, летна градина, паркинг, ресторан, ноќен бар, минерална бања, гардероба за скијање.
Пријатна атмосфера и првокласна услуга ви гарантираат убав и незаборавен одмор.
Град Добриниште се наоѓа во планински регион, на 850 метри надморска височина и е опкружен од три планини - Рила, Пирин и Родопите.
Добриниште е комбинација од  најдоброто за Вашите зимски и летни одмори: убава природа, гостопримливи жители, можности за селски и еко туризам.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • За сместување на деца од 4 до 12 годишна возраст се плаќаат 5 €  за ноќевање со појадок.
 • Деца над 12 годишна возраст купуваат редовен ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 20 декември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 899 95 35 44, +359 887 17 78 81.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 899 95 35 44; +359 888 08 77 02.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Друм - Добриниште

Хотел "Друм"
Град Добриниште, Р. Бугарија
 
Ул. Гарата №5
Тел: +359 ******
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.hoteldroom.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Друм", Добриниште 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2020 до 20.12.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.