Зимски одмор во снежниот Пирин - Хотел Друм - Добриниште

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта во Хотел Друм, Добриниште - БугаријаХотел Друм располага со вкупно 30 соби. Надворешниот архитектонски дизајн на хотелот е во традиционален бугарски преродбенски стил, изграден целосно од дрво и камен. Сместен во подножјето на Пирин, со панорамски поглед на Добриниште и планината, триѕвездниот хотел Друм ги комбинира близината до природата и удобната достапна  локација. Хотелот се наоѓа во близина на борова шума и се наоѓа на мал рид, благодарение на што од собите и лоби барот се обезбедува неверојатна глетка кон планината и градот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ:  3666 денари (59 €) - 50% = 1833 денари (29.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Wi-fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување


Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 6 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Хотелот располага со вкупно 30 соби, од кои 25 двокреветни соби, 5 трокреветни соби и 2 апартмани.
Собите го  комбинираат современиот стил, со пријатно чувство на мебел од  природни материјали.
Лоби барот  на хотелот обезбедува 30 места со панорамски поглед кон Пирин планина и градот. Располага со сала за бизнис состаноци, таверна, летна градина, паркинг, ресторан, ноќен бар, минерална бања, гардероба за скијање.
Пријатна атмосфера и првокласна услуга ви гарантираат убав и незаборавен одмор.
Град Добриниште се наоѓа во планински регион, на 850 метри надморска височина и е опкружен од три планини - Рила, Пирин и Родопите.
Добриниште е комбинација од  најдоброто за Вашите зимски и летни одмори: убава природа, гостопримливи жители, можности за селски и еко туризам.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • За сместување на деца од 4 до 12 годишна возраст се плаќаат 6 €  за ноќевање со појадок.
 • Деца над 12 годишна возраст купуваат редовен ваучер.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотелот Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 08 декември 2020 год. до 31 март 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 899 95 35 44, +359 888 08 77 02.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 899 95 35 44; +359 887 17 78 81.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Друм - Добриниште

Хотел "Друм"
Град Добриниште, Р. Бугарија
 
Ул. Гарата №5
Тел: +359 ******
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.hoteldroom.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Друм", Добриниште 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.12.2020 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.