Одмор во Добриниште, Бугарија - Хотел Валентино I, Добриниште

Eднoдневен пакет со појадок и вечера во Хотел Валентино I, Добриниште - БугаријаХотел Валентино I е едно неверојатно место за незаборавен одмор. Ако сакате да се оттргнете  од секојдневието и  да се предадете  на  целосен одмор – ова е вашето место!
Град Добриниште се наоѓа во планински регион, на 850 метри надморска височина и е опкружен од три планини - Рила, Пирин и Родопите.
Добриниште е комбинација од  најдоброто за Вашите зимски и летни одмори: убава природа, гостопримливи жители, можности за селски и еко туризам.

ЕДНДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на сауна
 • Интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса

Хотел Валентино I - Добриниште располага со сместувачката база од 41 места.
"Валентино" e триѕвезден  хотел лоциран во подножјето на Пирин планина во едно од најубавите туристички гратчиња - Добриниште.
Комфорот  и прекрасната атмосфера на хотелот ви гарантира пријатни емоции и вистински одмор во подножјето на Пирин планина.
Хотелот има  таверна во национален стил, која го носи духот на локалните традиции. Овде нудиме традиционална бугарска кујна и одличен  избор на пијалаци.
Уживајте во прекрасната глетка од планината и добрата атмосфера, направете резервација и доживејте незаборавен одмор.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5 годишна возраст се сместуваат бесплатно со вклучен појадок.
 • Деца од 5 до 13 годишна возраст- се доплаќа 5 € за ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 06 април до 31 маj 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 7447/23 63, +359 886/84 23 67.
 • По купувањето на ваучерот неопходно е  да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон:  +359 447/23 63, +359 886/84 23 67.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Валентино I, Добриниште

Хотел Валентино I
Град Добриниште, Р. Бугарија
Ул. Десилица №22
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******

E-mail: [email protected]
Website: www.valentino.dobrinishte-bg.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Валентино I***, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.04.2021 до 30.06.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.