Одмор во Добриниште, Бугарија - Куќа гости Стојчеви

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Стојчеви, Добриниште - Р. БугаријаКуќа за гости "Стојчеви" - пријатна, светла и свежа, но истовремено го вплела во себе највредното од бугарската традиција и  култура, во комбинација со современи индивидуален стил и удобност. Сето ова и уште ... само дваесет метри од центарот на градот.
А ако не верувате дека нема  попријатно место за одмор од Пирин планина со својата зеленило, мир и тишина, ќе ви покажеме што значи тоа ...- "Од прозорецот на нашата куќа".

ЕДНОДНEВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1359 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање на човек, сместен во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Паркинг
 • Интернет wi-fi
 • Туристичка такса

Располагаме со девет луксузни двокреветни соби- за одбрани клиенти и добри познаници.
Ќе ви посакаме добредојде на чардакот, како наши стари пријатели ...
И во подножјето на планината, нека  заедно да  кренеме чаши во таверната.
А ако сте повеќе од двајца или водите со себе посебна дама - ќе ви го предложиме  нашето уникатно студио - место за одмор и осаменост од нова генерација ...
И ако одлучите да пробате од бугарското "SPA" ќе ви понудиме свежа парна бања за Вас дами и господа.

Сето ова комбинирано  со вкусни гозби, изненадувања и индивидуално пријателска услуга, како основни предуслови за незаборавна авантура - вашиот одмор кај нас во куќа за гости Стојчеви!
Зоната за скијање е со највисока точка при планинарскиот дом "Безбог" - 2240м. и најниска кај планинарскиот дом "Гоце Делчев" 1412м. Вклучува два лифта со вкупна должина 3200 метри., 3 ски влекачи - 2 кај  почетна станица и еден на Безбог; гардероба за скијање; училиште за скијање. Одлични услови за почетници скијачи, така и за напредни, а исто така и за сноубордисти. Патеката е со должина 5км., Широка е 25-30 м. И со денивелација  826 м;. За скијачи почетници, како и за децата идеално место е областа околу планинарскиот дом "Безбог",  како и делница кај почетната станица на жичарницата.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за ЕДЕН човек сместен во двокреветна соба, при сместени двајца возрасни за минимум три ноќевања.
 • Деца до 5 години се сместуваат бесплатно на база ноќевање со појадок.
 • Деца од 5 до 10 години плаќаат 70% од цената на пакетот.
 • Трет вoзрасен купува цeл ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 18 февруари до 31 март 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 897/97 80 10 или +359 882/ 97 80 10
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 897/97 80 10  или +359 882/ 97 80 10
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа гости Стојчеви

Куќа за Гости Стоjчеви
Гр. Добриниште, Р. Бугарија
Ул. Георги Димитров №22
Моб: +359 ******

Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.stoichevi.com

ВИП Понудата е предоставена од Куќа за Гости Стојчеви, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.02.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.