Зимски одмор во Добриниште - Старата Тонина Куќа

Тридневен и четиридневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Старата Тонина Куќа, Добриниште - Р. БугаријаВо Старата Тонина Куќа можете да уживате во тивка и пријатна атмосфера, да пробате од локалната Добринишка кујна или да уживате во голтка кафе покрај прекрасните Пирински врвови. Со пријателите или со семејството, во хотел Тонин секогаш ќе најдете пријателство во лицето на домаќините. Претворете го Вашиот одмор во незаборавни моменти и убави спомени.

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: 9670 денари (41 €) -50% = 4835 денари (€)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Тридневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Интернет
 • Парна бања
 • Сауна
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 12893 денари (209 €) -50% = 6446 денари (104.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања
 • Четири појадоци
 • Четири вечери
 • Тридневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Интернет
 • Парна бања
 • Сауна
 • Туристичка такса

Опција за доплата: ЗА СКИ ОПРЕМА НА ЧОВЕК ЗА 4 ДЕНА - 23 € и ЗА ТРИ ДEНA: 18 € (ДО ИСЦРПУВАЊЕ НА КОЛИЧИНИТЕ!

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 6 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Хотелот располага со: двокреветни соби, трокреветни соби и апартмани. Во хотелот има таверна со самобитен стил со два камини, нуди локални и традиционални специјалитети. Има убав двор со зеленило(летна бавча) со базен и скара.

Добриниште е гратче  со уникатна местоположба, лоцирано меѓу три планини- Пирин, Рила и Родопите. Во лето е свежо, тивко и мирно. Интересна комбинација од чистиот воздух на планината и модерната минерална плажа.
Добриниште е место каде што секој човек може да се погрижи  како за физичкото здравје, така и за душевниот мир и спокојство.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5 години се сместуваат бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 5 години до 10 години, плаќаат 5 € на вечер за ноќевање и појадок.
 • Деца над 10 години или трет возрасен плаќа на вечер 7.5 €  за ноќевање и појадок.
 • Валидност на ваучер: од 15 декември 2016 год. до 31 март 2017 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Во куќата за гости не се дозволени домашни миленици.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 889/58 86 78; +359 888/58 86 78
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Старата Тонина Куќа

Град Добриниште
Ул. Гоце Делчев
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
Tел./факс: +359 ******  
E-mail: [email protected]
Website: www.oldtoninhouse.com

ВИП Понудата е предоставена од Старата Тонина Куќа, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.12.2016 до 31.03.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.