Одмор во Добриниште - Старата Тонина Куќа

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Старата Тонина Куќа, Добриниште - Р. БугаријаВо Старата Тонина Куќа можете да уживате во тивка и пријатна атмосфера, да пробате од локалната Добринишка кујна или да уживате во голтка кафе покрај прекрасните Пирински врвови. Со пријателите или со семејството, во хотел Тонин секогаш ќе најдете пријателство во лицето на домаќините. Претворете го Вашиот одмор во незаборавни моменти и убави спомени.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 632 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Интернет
 • Парна бања
 • Сауна
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Парна бања
 • Сауна
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Парна бања
 • Сауна
 • Туристичка такса

Хотелот располага со: двокреветни соби, трокреветни соби и апартмани. Во хотелот има таверна со самобитен стил со два камини, нуди локални и традиционални специјалитети. Има убав двор со зеленило(летна бавча) со базен и скара.

Добриниште е гратче  со уникатна местоположба, лоцирано меѓу три планини- Пирин, Рила и Родопите. Во лето е свежо, тивко и мирно. Интересна комбинација од чистиот воздух на планината и модерната минерална плажа.
Добриниште е место каде што секој човек може да се погрижи  како за физичкото здравје, така и за душевниот мир и спокојство.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 5 години се сместуваат бесплатно на дополнително легло без исхрана.
 • Деца од 5 години до 10 години, плаќаат 7.5 € на вечер за ноќевање и појадок.
 • Дете над 10 години или трет возрасен купува ваучер.
 • За сместување во апартман се доплаќа 5 € на ден.
 •  
 • Валидност на ваучер: од 10 август до 30 септември  2018 година.
 • Понудата не е валидна за официjалните празници.
 • Во куќата за гости не се дозволени домашни миленици.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 889/58 86 78; +359 888/58 86 78
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Старата Тонина Куќа

Град Добриниште
Ул. Гоце Делчев
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
Tел./факс: +359 ******  
E-mail: [email protected]
Website: www.oldtoninhouse.com

ВИП Понудата е предоставена од Старата Тонина Куќа, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.08.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.