Летен одмор на Црно море во Лозенец - Хотел Хаваи, Лозенец

50% попуст на пакети со појадок, ручек и вечера за целата летна сезона во Хотел Хаваи, ЛозенецХотелот "Хаваи"  е лоциран во центарот на туристичката населба Лозенец, и Ви овозможува потполно да одмарате во луксузна атмосфера, нашите соби гарантираат целосен релаксација и уникатна глетка кон Црно море и планината Странџа. Хотелот е лоциран на 100 метри од плажите на Црно море!

 

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 2528 денари (41 €)- 50% = 1264 денари (20.5 €)
(важи за периодот: од 01 до 31 јули)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Една појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 2718 денари (44 €)- 50% = 1359 денари (22 €)
(важи за периодот: од 01 до 31 август)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

Хотел Хаваи располага со двокреветни соби и соби со 2 + 1 кревети - опремени со бања, телефон, кабелска телевизија, клима, минибар, тераса и безжичен интернет.
Хотел "Хаваи" Лозенецрасполага со апартман и студиа. Апартманот е со панорамска тераса кон целиата туристичка населба, кон плажите, морскиот брег и планината Странџа.
Апартманот и студиата се опремени со бања, телефон, кабелска телевизија, клима, минибар и безжичен интернет.

Грижејќи се за вашиот добар апетит Ви предлагаме ресторан со бугарска и медитеранска кујна и безжичен интернет за да останете во врска со светот!
Туристичката населба Лозенец е лоцирана точно во средината меѓу градовите Китен и Царево, на 60 километри јужно од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 2 години плаќаат по 10 € на вечер со појадок ручек и вечера.
 • Ваучерот важи за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +3596 888/22 18 65; +359 896/22 18 65.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/22 18 65; +359 896/22 18 65.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Хаваи, Лозенец

Хотел "Хаваи"
Општина Царево
Туристичка населба Лозенец
Моб: +359 ******
Моб: +359 ******

Е-mail: [email protected]
Web Site: www.hotelhawaii-lozenets.com
Facebook: Hotel - Hawaii

ВИП Понудата за лето на Црно море 2020 е обезбедена од нашиот партнер -
Хотел "Хаваи", Лозенец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.07.2020 до 31.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.