All Inclusive во Пампорово - Хотел Снежанка, Пампорово

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Снежанка, Пампорово

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Снежанка, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба со појадок и вечера во Хотел Снежанка, Пампорово

Цена: 1517 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба на база All Inclusive во Хотел Снежанка, Пампорово

Цена: 1770 ден.
Купете

Еднодневен пакет во еднособен апартман на база All Inclusive во Хотел Снежанка, Пампорово

Цена: 5024 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двособен апартман на база All Inclusive во Хотел Снежанка, Пампорово

Цена: 6604 ден.
Купете
Валидност 30.06.2021 - 12.09.2021
Цена на човек/ден 1643.2 - 1674.8 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно со двајца возрасни на база на пакетот.
 • Дете од 6 до 11.99 годишна возраст на дополнително легло во двокреветна соба користи 65% попуст од цената на Ваучерот.
 • За сместување на деца над 12 годишна возраст  или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба се плаќа 75% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 12 септември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 2 878 01 01; +359 885 83 84 10.
 • По купувањето на ваучерот треба да потврдите вашата резервација, како диктирани бројот на ваучерот на телефон: +359 2 878 01 01; +359 885 83 84 10.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Одморалиште Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 2 878 01 01
Teл: +359 885 83 84 10
Е-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]
Website: www.ehotels-bg.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Снежанка, Пампорово

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Снежанка, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба со појадок и вечера во Хотел Снежанка, Пампорово

Цена: 1517 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба на база All Inclusive во Хотел Снежанка, Пампорово

Цена: 1770 ден.
Купете

Еднодневен пакет во еднособен апартман на база All Inclusive во Хотел Снежанка, Пампорово

Цена: 5024 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двособен апартман на база All Inclusive во Хотел Снежанка, Пампорово

Цена: 6604 ден.
Купете
Валидност 30.06.2021 - 12.09.2021
Цена на човек/ден 1643.2 - 1674.8 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно со двајца возрасни на база на пакетот.
 • Дете од 6 до 11.99 годишна возраст на дополнително легло во двокреветна соба користи 65% попуст од цената на Ваучерот.
 • За сместување на деца над 12 годишна возраст  или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба се плаќа 75% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 12 септември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 2 878 01 01; +359 885 83 84 10.
 • По купувањето на ваучерот треба да потврдите вашата резервација, како диктирани бројот на ваучерот на телефон: +359 2 878 01 01; +359 885 83 84 10.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Одморалиште Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 2 878 01 01
Teл: +359 885 83 84 10
Е-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]
Website: www.ehotels-bg.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Снежанка, Пампорово

Хотел Снежанка е лоциран во центарот на еден од најпознатите бугарски скијачки одморалишта - Пампорово и открива прекрасен поглед кон величествените Родопи.
Хотел Снежанка е сместен  во центарот на одморалиштето и нуди прекрасни услови за активен одмор и практикување на зимски спортови.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1770 денари (28 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхранaна база All Inclusive
 • Користење на внатрешен базен
 • Сауна
 • Wi – Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5024 денари (81 €)

ВИП ваучерот е за двајца возрасни + 2 деца до 12 год.  или за тројца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман 
 • Исхранaна база All Inclusive
 • Користење на внатрешен базен
 • Сауна
 • Wi – Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6604 денари (107 €)

ВИП ваучерот е за тројца возрасни + две деца до 12 год. или за четворица возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двособен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на внатрешен базен
 • Сауна
 • Wi – Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот располага со 67 двокреветни соби и 29 апартмани. Собите се со поглед на планина или кон внатрешниот двор, модерно опремени, со тераси, кабловска телевизија, телефон и фрижидер. Дел од становите располагаат со  посебен дневен претсој со кујна и трпезарија, а 5 од нив се со камин.
Секое утро во ресторанот на хотелот ќе имате можност да појадувате со типични родопски специјалитети - марудници, родопски пити и др.
За дополнителен комфор и задоволство  на гостите се нудат: Wi-Fi во зоната на рецепцијата и лоби барот, рум-сервис, перење, пеглање, бесплатен паркинг и разни екскурзии.
Ресторанот на хотел Снежанка е простран, располага со 250 места и е соодветно место за различни настани. Класичен ентериер, богато мени, одбрани вина и љубезна услуга се само дел од придобивките кои ќе ве натераат да не претпочитате за Вашата бизнис средба, приватна забава, матурска вечер, бал или свадба и др.
Ако сакате да пробате типични родопски специјалитети во пријатна атмосфера – тогаш вистинското место е таверната на хотел Снежанка. Таверната е со автентичен ентериер и располага со 80 места.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно со двајца возрасни на база на пакетот.
 • Дете од 6 до 11.99 годишна возраст на дополнително легло во двокреветна соба користи 65% попуст од цената на Ваучерот.
 • За сместување на деца над 12 годишна возраст  или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба се плаќа 75% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 12 септември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 2 878 01 01; +359 885 83 84 10.
 • По купувањето на ваучерот треба да потврдите вашата резервација, како диктирани бројот на ваучерот на телефон: +359 2 878 01 01; +359 885 83 84 10.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Снежанка, Пампорово

Одморалиште Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 2 878 01 01
Teл: +359 885 83 84 10
Е-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]
Website: www.ehotels-bg.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Снежанка, Пампорово

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2021 до 12.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All inclusive:
Појадок - 7:30 до 10:00 часот. - на шведска маса во главниот ресторан на хотелот со вклучени топли пијалаци
Ручек - 12:30 до 14:00 часот. - на шведска маса во главниот ресторан на хотелот со вклучени пијалоци - кафе и чај, безалкохолни пијалоци, минерална вода и бугарско вино бело / црвено и пиво
Ручекот може да биде под формата на "сув пакет" со нарачка на рецепција еден ден претходно
Попладневна ужина - 16:00 до 17:00 часот. - во главниот ресторан - пици, сендвичи, ситни колачи, кроасани и колачи
Вечера - 19:00 до 21:30 часот. - на шведска маса во главниот ресторан на хотелот - кафе и чај, безалкохолни пијалоци, минерална вода и бугарски алкохолни пијалаци, вино, пиво
Пијалоци - 14:00 до 22:00 часот. - во главниот ресторанот на хотелот - кафе, чај, безалкохолни пијалоци, минерална вода, бугарски алкохолни пијалоци, вино бело / црвено и пиво
Исхраната е на шведска маса доколку повеќе од 20 гости во хотелот.