Нова година во Разлог, Бугарија - Бутик Хотел 3 Планини***

Новогодишни пакети со појадок и вечера во Хотел 3 ПланиниХотел "3 Планини" е луксузен бутик хотел, изграден во карактеристичен алпски архитектонски стил, во комбинација со традиционалните и национални елементи.
Хотел "3 Планини" се наоѓа во близина на Банско, најпознатиот скијачко- одморалиште на Бугарија и во непосредна близина до неодамна дизајнираните терени за голф  од страна на познатиот голф играч  Ian Woosnam, како и до скијачка патека Кулиното.
 
ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 17064 денари (277 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:
 • Три ноќевања во студио 
 • Три појадоци
 • Три вечери, од кои една празнична Новогодишна вечера
 • Базен до минерална вода
 • Зона за релаксација со лакониум
 • Парна бања
 • Класична сауна и солна сауна
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 18012 денари (292 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Три појадоци
 • Три вечери, од кои една празнична Новогодишна вечера
 • Базен до минерална вода
 • Зона за релаксација со лакониум
 • Парна бања
 • Класична сауна и солна сауна
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 19118 денари (310 €)

ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Четири ноќевања во студио
 • Четири појадоци
 • Четири вечери, од кои една празнична Новогодишна вечера
 • Базен до минерална вода
 • Зона за релаксација со лакониум
 • Парна бања
 • Класична сауна и солна сауна
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 20066 денари (325 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Четири ноќевања во апартман
 • Четири појадоци
 • Четири вечери, од кои една празнична Новогодишна вечера
 • Базен до минерална вода
 • Зона за релаксација со лакониум
 • Парна бања
 • Класична сауна и солна сауна
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ

ПЕТНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 21172 денари (343 €)

ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Пет ноќевања во студио
 • Пет појадоци
 • Пет вечери, од кои една празнична Новогодишна вечера
 • Базен до минерална вода
 • Зона за релаксација со лакониум
 • Парна бања
 • Класична сауна и солна сауна
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 22120 денари (359 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Пет ноќевања во апартман
 • Пет појадоци
 • Пет вечери, од кои една празнична Новогодишна вечера
 • Базен до минерална вода
 • Зона за релаксација со лакониум
 • Парна бања
 • Класична сауна и солна сауна
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани.
Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Хотелот го задржува правото да прави промени во пакетите на понудата.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно.
 • За две деца до 6.99 години се доплаќа 110 € за пакетот од три ноќевања + 25 € за секое следно ноќевање.
 • За дете од 7 до 11,99 год., сместено на дополнително легло на растегнување се доплаќа се доплаќа 110 € за пакетот од три ноќевања + 15 € за секое следно ноќевање.
 • Трет возрасен, сместен на дополнително легло доплаќа 190 € за пакетот од три ноќевања + 25 € за секое следно ноќевање.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Валидност на ваучер: од 27 декември 2021 г. до 02 јануари 2022 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93 или +359 747/ 92 955.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел 3 Планини***

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +****** - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.12.2021 до 02.01.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All inclusive исхрана, која вклучува:

 • 08:00ч. – 10:00 ч. – Појадок, топли пијалоци, бугарски безалкохолни пијалоци, сок
 • 12:30ч. – 14:00 ч. – Ручек, плус бугарски безалкохолни пијалоци, сок, наливно пиво, наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци
 • 19:30ч. – 21:30 ч. – Вечера, плус бугарски безалкохолни пијалоци, наливно пиво, наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци
 • * Доколку има помалку од 25 гости во хотелот, исхраната е по претходно приготвено сет мени
 • * Програмата All inclusive започнува со вечера и завршува со ручек.
 • Топли пијалоци се предлагаат само за време на појадок.
 • Алкохол и безалкохолни пијалоци се предлагаат само за време на оброците.