Одмор во Рибарица - Хотел Вежен, Рибарица

Пакети за дваjца со појадок, ручек и вечера во Хотел Вежен, Рибарица - Бугарија

Пакети за дваjца со појадок, ручек и вечера во Хотел Вежен, Рибарица - Бугарија

Изберете пакет

Дводневен пакет за дваjца со појадок, ручек и вечера во Хотел Вежен, Рибарица - Бугарија

Цена: 5056 ден.
Купете

Тридневен пакет за дваjца со појадок, ручек и вечера во Хотел Вежен, Рибарица - Бугарија

Цена: 7584 ден.
Купете

Петдневен пакет за дваjца со појадок, ручек и вечера во Хотел Вежен, Рибарица - Бугарија

Цена: 12640 ден.
Купете
Валидност 22.06.2021 - 30.10.2021
Цена на човек/ден 1264 - 1358.8 ден.ден/ човек
Местоположба Рибарица
Купени 18 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата е валидна при минимум две ноќевања.
 • Деца од 4 до 12 год. возраст плаќаат 10 € на ден.
 • Деца од 12 до 18 години плаќаат 17 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 22 € на ден.
 • Сите партиципации и доплати  се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: за 23 јуни до 30 октомври 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 896/ 06 27 66.
 • Видете ги сите Општи Услови

Хотел Вежен
Општина Тетевен, Р. Бугарија
Село Рибарица                                   
Ул. Никола Вапцаров №12
Email: 
[email protected]
Моб: +359 896/ 06 27 66
Website: www.hotelvejen.com

ВИП Понуди за одмор во Хотел Вежен, Рибарица

Пакети за дваjца со појадок, ручек и вечера во Хотел Вежен, Рибарица - Бугарија

Изберете пакет

Дводневен пакет за дваjца со појадок, ручек и вечера во Хотел Вежен, Рибарица - Бугарија

Цена: 5056 ден.
Купете

Тридневен пакет за дваjца со појадок, ручек и вечера во Хотел Вежен, Рибарица - Бугарија

Цена: 7584 ден.
Купете

Петдневен пакет за дваjца со појадок, ручек и вечера во Хотел Вежен, Рибарица - Бугарија

Цена: 12640 ден.
Купете
Валидност 22.06.2021 - 30.10.2021
Цена на човек/ден 1264 - 1358.8 ден.ден/ човек
Местоположба Рибарица
Купени 18 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата е валидна при минимум две ноќевања.
 • Деца од 4 до 12 год. возраст плаќаат 10 € на ден.
 • Деца од 12 до 18 години плаќаат 17 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 22 € на ден.
 • Сите партиципации и доплати  се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: за 23 јуни до 30 октомври 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 896/ 06 27 66.
 • Видете ги сите Општи Услови

Хотел Вежен
Општина Тетевен, Р. Бугарија
Село Рибарица                                   
Ул. Никола Вапцаров №12
Email: 
[email protected]
Моб: +359 896/ 06 27 66
Website: www.hotelvejen.com

ВИП Понуди за одмор во Хотел Вежен, Рибарица

Хотел Вежен се наоѓа во одморалиштето Рибарица. Лоциран е во подножјето на шумата на тивко и спокојно место, по поречието на реката Бели Вит, во срцето на Тетевенскиот Балкан.
Од хотелот се открива уникатна глетка кон врв Вежен- висок 2198 метри, којшто претставува опширно зарамнето плато.
Во основниот срт на врвот се движи границата на резерватот Царичина. Во реонот на врвот Вежен се наоѓа единствениот поголем шумски масив на Молика.
Во близина се наоѓа пештерата С’ева дупка, Гложенскиот манастир , Тројанскиот манастир, а во одморалиштето Рибарица може да ја посетите месноста Костина каде што  е подигнат споменик на револуционерот Георги Бенковски.

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 5056 денари (82 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

За сместување во петок и сабота се доплаќа по 8 € на просториja за целиот престој

 • Две ноќевања во двокреветна соба со балкон
 • Два појадоци
 • Два ручеци
 • Две вечери
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 7584 денари (123 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

За сместуваење во петок и сабота се доплаќа по 8 € на просториja за целиот престој

 • Три ноќевања во двокреветна соба со балкон
 • Три појадоци
 • Три ручеци
 • Три вечери
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ПЕТДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 12640 денари (205 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

За сместуваење во петок и сабота се доплаќа по 8 € на просториja за целиот престој

 • Пет ноќевања во двокреветна соба со балкон
 • Пет појадоци
 • Пет ручеци
 • Пет вечери
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

Хотелот располага со 6 двокреветни соби, 2 трокреветни соби, 2 луксузни соби, 5 апартмани и 2 семејни апартмани. Сите соби се со тераси со уникатен поглед кон природата, модерно опремени бањи, кабелска ТВ, DVD плеер, мини бар, собна услуга и телефони.
Достапен бесплатен паркинг, отворен базен со лежалки и чадори за гостите на хотелот, одличен Wi-Fi во границите на хотелот.
Таверна  (90места) со совршена национална кујна, вегетарински јадења и специалетети, жива музика, DJ и караоке.
Дополнителни услуги и забава:
Овде ќе ви понудиме и програма за вашиот одмор - еднодневни екскурзии со ваш или од наша страна обезбеден  превоз; организиран од нас пикник на специјално избрани локации со испорака на сите небходнои потреби:
Тимбилдинг
Организирање на семинари, корпоративни забави, свадби, зелени училишта и др.
Во соседството до хотелот има голема конференциска сала, тениски игралишта, фудбалско игралиште.
За летната сезона хотелот нуди надворешен базен со лежалки, градина со скара
Пејнтбол
Тури  со велосипед
Стрелаштво
Пикник во планината со џипови и АТВ
Еко маршрути и излети со планински водич
Спортски риболов  (во близина  се наоѓа рибник)

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата е валидна при минимум две ноќевања.
 • Деца од 4 до 12 год. возраст плаќаат 10 € на ден.
 • Деца од 12 до 18 години плаќаат 17 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 22 € на ден.
 • Сите партиципации и доплати  се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: за 23 јуни до 30 октомври 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 896/ 06 27 66.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Вежен, Рибарица

Хотел Вежен
Општина Тетевен, Р. Бугарија
Село Рибарица                                   
Ул. Никола Вапцаров №12
Email: 
[email protected]
Моб: +359 896/ 06 27 66
Website: www.hotelvejen.com

ВИП Понуди за одмор во Хотел Вежен, Рибарица

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 22.06.2021 до 30.10.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.