Зимување во Банско на Пирин планина - Кадева Куќа "Пажоко" - Банско

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште во Кадева Куќа Пажоко, Банско - БугаријаКадева куќа Пажоко се наоѓа на 100 метри од идеалниот  центар на Банско, во непосредна близина на црквата и стариот дел. Опремувањето на куќата комбинира модерен дизајн и стариот локален стил типичен за Банско (камен и дрво).
 

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 7963 денари (129 €) - 50% = 3982 денари (64.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три домашно приготвени појадоци
 • Три домашно приготвени вечери
 • Тридневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Интернет
 • Паркинг
 • 50% попуст за парна бања
 • 10% попуст во ресторанот

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 10618 денари (172 €) - 50% = 5309 денари (86 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири домашно приготвени појадоци
 • Четири домашно приготвени вечери
 • Четириневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Интернет
 • Паркинг
 • 50% попуст за парна бања
 • 10% попуст во ресторанот

Опција за доплата: ЗА СКИ ОПРЕМА НА ЧОВЕК ЗА 4 ДЕНА - 23 € и ЗА ТРИ ДEНA: 18 € (ДО ИСЦРПУВАЊЕ НА КОЛИЧИНИТЕ!

Повластени цени на лифт карта за деца:
До 4 годишна возраст - бесплатно.
Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 6 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Кадева Куќа Пажоко располага со 11 двокреветни соби во комбинација со луксуз и комфор - пространи и пријатни, секогаш топли - одлична комбинација за незаборавен одмор. Дел од собите се со можност за дополнителни кревети кај семејства со едно или две деца.
Секоја соба е опремена со мебел од масивно дрво и вклучува: купатило, локално греење, минибар, кабловска телевизија, безжична интернет конекција.

Кадева Куќа Пажоко се грее со локално парно, за да ви обезбеди удобност и топлина.
Се грижиме за вашиот спокоен сон и затоа располагаме со удобни кревети.
Таверна Пажоко им нуди на своите гости домашни локални специјалитети од Банско и мезе  на достапни и прифатливи цени.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 4 до 14 годишна возраст се плаќа по 6 € на вечер со вклучен доручек.
 • Трет возрасен се сместува на дополнително легло и доплаќа 9 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 14 декември 2016 год. до 15 март 2017 година.
 • Понудата не важи за следните дати - от 29 декември 2016 г. до 03 јануари 2017 г.; од 12 до 20 февруари 2017 година.
 • Пред купување е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 878 79 28 35; +359 887 37 30 27.
 • По купувањето на ваучерот треба да ja потврдите вашата резервација, така што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 878 79 28 35; +359 887 37 30 27.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Кадева Куќа "Пажоко" - Банско

Кадева Куќа Пажоко
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Стеле Костов №9
Тел: +******
Моб: +******
Моб: +******
E-mail: [email protected]
Facebook: Кадева Къща - Пажоко

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Кадева Куќа Пажоко - Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.12.2016 до 15.03.2017

Уште понуди:

Одмор во Мелник

Цена: 1 390ден.

Одмор во Банско

Цена: 2 133ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.