Одмор во Банско на Пирин планина - Кадева Куќа "Пажоко" - Банско

Еднодневен пакет со појадок во Кадева Куќа Пажоко, Банско - БугаријаКадева куќа Пажоко се наоѓа на 100 метри од идеалниот  центар на Банско, во непосредна близина на црквата и стариот дел. Опремувањето на куќата комбинира модерен дизајн и стариот локален стил типичен за Банско (камен и дрво).
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 758 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн домашно приготвен појадок
 • Интернет
 • Паркинг
 • 50% попуст за парна бања

Кадева Куќа Пажоко располага со 11 двокреветни соби во комбинација со луксуз и комфор - пространи и пријатни, секогаш топли - одлична комбинација за незаборавен одмор. Дел од собите се со можност за дополнителни кревети кај семејства со едно или две деца.
Секоја соба е опремена со мебел од масивно дрво и вклучува: купатило, локално греење, минибар, кабловска телевизија, безжична интернет конекција.

Кадева Куќа Пажоко се располага со локално парно, за да ви обезбеди удобност и топлина.
Се грижиме за вашиот спокоен сон и затоа располагаме со удобни кревети.
Таверна Пажоко им нуди на своите гости домашни локални специјалитети од Банско и мезиња на достапни и прифатливи цени.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 4 до 14 годишна возраст се плаќа по 6 € на вечер со вклучен појадок.
 • Трет возрасен се сместува на дополнително легло и доплаќа 7.5 € за ноќевање со појадок.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 31 октомври и од 01 декември 2017 год. до 31 март 2018 година.
 • Пред купување е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 878 79 28 35; +359 887 37 30 27.
 • По купувањето на ваучерот треба да ja потврдите вашата резервација, така што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 878 79 28 35; +359 887 37 30 27.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Кадева Куќа "Пажоко" - Банско

Кадева Куќа Пажоко
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Стеле Костов №9
Тел: +******
Моб: +******
Моб: +******
E-mail: [email protected]
Facebook: Кадева Къща - Пажоко

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Кадева Куќа Пажоко - Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.10.2017 до 31.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.