Одмор во Мелник, Бугарија - Хотел Свети Никола

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок или со појадок, ручек и вечера во Хотел Свети Никола , МелникХотел Свети Никола - Мелник се наоѓа меѓу прекрасните убавини на најмалиот град во Бугарија, веднаш до градскиот музеј.Погледот кон природниот феномен пирамидите на Мелник е неверојатен.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена 853 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена 1343 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса и осигурување

* Можност за паркирање во непосредна близина до хотелот.

Хотелот Свети Никола - Мелник се наоѓа меѓу прекрасните убавини на најмалиот град во Бугарија. Ги пречекува своите гости во 10 пријатни, пространи соби опремени со купатило, дигитален ТВ, безжичен интернет, мини бар и друго. Просториите се опремени со спална соба од типот кревет - 8 парчиња и 2 соби со два кревети. Сите соби имаат можност за дополнително сместување. Сите соби се климатизирани. Панорамата што се отвора од хотелот ќе ве плени и ќе ве врати повторно во Мелник повторно и повторно.

За ваше добро расположение и пријатни моменти во хотелот Свети Никола “ќе придонесе летната тераса, чија атмосфера и удобност предиспонирани за активна рекреација во комбинација со консумирање вино од Мелник. Погледот на пирамидите на Мелник е неверојатен.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред да истече понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца под 2,99 години престојуваат бесплатно без користење дополнителен кревет.
 • Децата од 3,99 до 11,99 години плаќаат на рецепцијата 7.5. € за ноќевање со појадок или 12.5 € за ноќевање со појадок, ручек и вечера на дополнителен кревет.
 • Дете над 12 години или трето возрасно лице плаќа 9 € за ноќевање со појадок или 15 € за ноќевање со појадок, ручек и вечера на дополнителен кревет.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 14 јануари до 29 февруари 2020 година
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер по телефон: +359 884/37 70 53, +359 888/08 79 75 ..
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Свети Никола

Хотел "Свети Никола"
Гр. Мелник, Р. Бугарија
Ул. Мелник №55
Моб: +359 ******
Тел: +359 ******

E-mail: [email protected]
Website:http://melnik-svnikola.com/
ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Свети Никола" - гр. Мелник

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.01.2020 до 29.02.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.