Летување на Црно море во Приморско - Хотел Лилија 2 гр.Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел ресторан Лилија 2, ПриморскоАко барате спокојство, тишина, пријатна атмосфера, добра кујна - тогаш вашиот избор е - Хотел ресторан Лилија 2.
Хотелот се наоѓа во стариот дел на Приморско, на околу 200 метри. од двете градски плажи, далеку од бучните дискотеки и ресторани.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1454 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Сеф
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Сеф
 • Туристичка такса и осигурување

Хотелот е погоден за летен одмор, далеку од метежот на централниот градски дел и локалите со жива музика, како и за краток одмор надвор од активниот дел на летната сезона, кога можете да уживате на морски или речен риболов и прошетки до разновидните природни знаменитости во регионот.

Градот Приморско се наоѓа на околу 35 км јужно од Бургас, на брегот на Црно море.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Едно дете до 3 годишна возраст сместено во двокреветна соба со двајца возрасни - бесплатно.
 • Деца од 3 до 6 годишна возраст плаќаат 7.5 € за ноќевање со појадок.
 • Дете од 6 до 12 годишна возраст плаќаат 10 € за ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сместувањето е после 14:00 часот, а ослободување на собите до 11:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 09 јули до 30 август 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 899/99 91 07.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/99 91 07.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Лилија 2 гр.Приморско

Хотел Лилиja 2
Обл. Бургас, Р. Бугарија
Гр. Приморско
Ул. Трети Март №17
Моб: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Facebook: Lilia 2 Primorsko

ВИП Понудата за море 2019 е предоставена од Хотел ресторант Лилија 2 гр. Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.07.2019 до 30.08.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.