Зимски одмор во Пампорово, Бугарија - Хотел Невада, Пампорово

Пакети за двајца со појадок или појадок и вечера во студио или апартман во Апартмани Невада, ПампоровоАпартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите!
Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на одморалиште Пампорово, на чекор растојание од ски патеките и скијачкиот центар №1.

Апартмани Невада - Пампорово Ве очекуваат и во новата ски сезона! Подарете си пријатен одмор со Вашиот партнер  и скијајте на прекрасните скијачки патеки на Пампорово!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1612 денари (26 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Табла, шах, карти
 • Детско катче
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1928 денари (31 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Табла, шах, карти
 • Детско катче
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Табла, шах, карти
 • Детско катче
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Табла, шах, карти
 • Детско катче
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

Гостите на Апартмани  Невада можат да избираат меѓу  24 студиа и 23 апартмани. Секој апартман се состои од дневна соба со кревет на растегнување  за двајца, трпезарија, кујна и посебна спална соба со брачен кревет.Студиото  се состои од едно пространа просторија во која се одвоен кат за седење, катче за спиење, јадење и кујна, опремен со фрижидер, мијалник, керамички плоча, аспиратор, микробранова печка, садови. Во зоната за спиење е обезбедено двоен кревет со софа, фотеља или канапе за двајца и  фотелја. Дополнителните удобства  вклучуваат LCD телевизор, интернет конекција, сопствена бања со фен, туш кабина, бојлер.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 17 јули до 30 септември 2017 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија.
 • Дете до 5.99 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни на база ноќевање.
 • За второ дете до 6 год. возраст се доплаќа на рецепција 50% од цената на избраниот пакет.
 • За дете од 6 до 12 год. се доплаќа на рецепција 50% од цената на избраниот пакет.
 • Доплата на рецепција за трет возрасен над 12 г – 70% од цената на избраниот пакет. 
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот број и шифра на вработените во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Невада, Пампорово

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +******
Тел: +******
E-mail: [email protected]
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.12.2017 до 22.12.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.