Одмор во Пампорово - Хотел Невада, Пампорово

Еднодневен пакет во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Еднодневен пакет во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 3318 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 4582 ден.
Купете
Валидност 15.12.2021 - 23.12.2021
Цена на човек/ден 1516.8 - 1643.2 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 год. возраст се доплаќа 8 € на ден.
 • Возрасен купува доплаќа 10 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 15 до 23 декември 2021 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Доплата за дополнителен кревет - 10 € на ден.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот код на рецепциja во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: [email protected]
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Еднодневен пакет во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 3318 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 4582 ден.
Купете
Валидност 15.12.2021 - 23.12.2021
Цена на човек/ден 1516.8 - 1643.2 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 год. возраст се доплаќа 8 € на ден.
 • Возрасен купува доплаќа 10 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 15 до 23 декември 2021 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Доплата за дополнителен кревет - 10 € на ден.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот код на рецепциja во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: [email protected]
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Апартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите!
Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на одморалиште Пампорово, на чекор растојание од ски патеките и скијачкиот центар №1.

Апартмани Невада - Пампорово Ве очекуваат и во новата ски сезона! Подарете си пријатен одмор со Вашиот партнер  и скијајте на прекрасните скијачки патеки на Пампорово!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3318 денари (54 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4582 денари (74 €)
ВИП ваучерот е за тројца и вклучува:

 • Ноќевање во апартман 
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Туристичка такса и осигурување

•  минимално сместување во  студио - 2 лица / 2 ваучери
• минимално 
сместување во апартман - - 3 лица / 3 ваучери

Гостите на Апартмани  Невада можат да избираат меѓу  24 студиа и 23 апартмани. Секој апартман се состои од дневна соба со кревет на растегнување  за двајца, трпезарија, кујна и посебна спална соба со брачен кревет.Студиото  се состои од едно пространа просторија во која се одвоен кат за седење, катче за спиење, јадење и кујна, опремен со фрижидер, мијалник, керамички плоча, аспиратор, микробранова печка, садови. Во зоната за спиење е обезбедено двоен кревет со софа, фотеља или канапе за двајца и  фотелја. Дополнителните удобства  вклучуваат LCD телевизор, интернет конекција, сопствена бања со фен, туш кабина, бојлер.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 год. возраст се доплаќа 8 € на ден.
 • Возрасен купува доплаќа 10 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 15 до 23 декември 2021 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Доплата за дополнителен кревет - 10 € на ден.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот код на рецепциja во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Невада, Пампорово

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: [email protected]
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.12.2021 до 23.12.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.