Одмор во лукзузна вила во Пампорово - Комплекс Форест Нук***

Пакети за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - БугаријаАпарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 8090 денари (131 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Две ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Детско катче
 • Анимација за деца и возрасни
 • Бонус  бесплатна  кино  проекција
 • Ски гардеробер за складирање на вашата ски опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 19908 денари (323 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Пет ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Детско катче
 • Анимација за деца и возрасни
 • Бонус  бесплатна  кино  проекција
 • Ски гардеробер за складирање на вашата ски опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 26544 денари (430 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Седум ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Детско катче
 • Анимација за деца и возрасни
 • Бонус  бесплатна  кино  проекција
 • Ски гардеробер за складирање на вашата ски опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс "Forest Nook" - Пампорово располага со девет фамилијарни вили, од кои секоја е соодветно опремена, располагаат со надворешно скара, безжичен интернет.
На првиотот кат во секоја вила се наоѓа дневна соба со камин на дрва, парно греење, телевизор, DVD. Кујната е опремен со вградени апарати за приготвување на храна, кон кујната  има трпезарија.
До вториотот кат се качува по кружни  дрвени скали, кои водат до две спални,кои се загреваат со парно. Секоја спална  е со посебно купатило.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Капацитетот на вилата е за сместување на до пет возрасни или 4 возрасни + 2 деца.
 • При сместувањето се остава депозит во износ од 25 €, сумата се враќа при одјавувањето од комплексот.
 • Комплексот предлага можност за купони за ручек во ски ресторан за брза храна „Big Food” (на скијачките патеки) – 6 €  за возрасен и 5 €  за дете.
 • Валидност на ваучер: од 07 март до 20 април 2018 година.
 • Понудата не е валидна за датите од 02 до 09 април 2018 год.
 • Потребна е претходна резервација хотелска на тел: +359 877/ 917 569, +359 879 33 11 33 и +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Форест Нук***

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
******+******+******.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.03.2018 до 20.04.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.