Одмор за двајца во Пампорово - Комплекс Форест Нук***

Пакети за двајца со појадок или со појадок и вечера + СПА во Комплекс Forest Nook, ПампоровоАпарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.
Комплексот нуди разновидна програма од летни и зимски туристички и спортски настани со цел да го задоволи секое ваше барање.
Дојдете кај нас и уживајте во летната свежина на планината Родопи!

ЕДНOДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2086 денари (34 €)
ВИП ваучерoт е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања
 • Една бесплатна кинопроекција во кино салонот на хотелот
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка  такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 5972 денари (97 €)
ВИП ваучерoт е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања
 • Една бесплатна кинопроекција во кино салонот на хотелот
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка  такса

ЕДНOДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2781 денар (45 €)
ВИП ваучерoт е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања
 • Една бесплатна кинопроекција во кино салонот на хотелот
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка  такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 8058 денари (130 €)
ВИП ваучерoт е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања
 • Една  бесплатна кинопроекција во кино салонот на хотелот
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка  такса

Допoлнително  хотела разполага сo:

Ноќен клуб;  Сала за игри - билјард, фудбал на маса, пинг понг; Киносалон;  Продавница, Џакузи.

Во случај доколку базенот не работи, наместо него на располагање на гостите е нашето џакузи  !!!

Комплекс "Форест Нук" располага со голема сместувачката база  која може да пречека околу 350 луѓе.
Се состои од две згради и множество  простории - двокреветни соби, студиа, еднокреветни и двокреветни  апартмани.
Во главната зграда има: Таверна,  СПА центар , базен, сауна, парна бања, џакузи, контрастен  туш и добро опремен фитнес центар , детско катче,кино,   билијард, пинг понг, фудбал на маса продавница; VIP просторија; скара; лоби бар.
Во другата зграда има: Ресторан и дискотека "UNDERGRAUND '', кои работат основно  во текот на  зимската сезона.
Во непосредна близина на хотелот се наоѓаат 9 луксузни фамилијарни вили.
Сите простории располагаат со  LCD телевизор со различни сателитски програми, DVD, интернет, фрижидер, греење. За поголема удобност на гостите становите и дел од студијата располагаат со целосно опремена кујна просторија.
Во СПА центарот има: затворен базен, сауна, фитнес, парна бања, џакузи, контрастен туш и неколку  студија  за масажа.
Во летниот период исхраната е во таверната на хотелот - до 30 луѓе е на Сет мени, а над 30 луѓе на Блок маса.
Сместувањето најчесто се врши во основната  зграда.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 години се доплаќа 8 € за ноќевање со појадок или 11 € за ноќевање со појадок и вечера. 
 • За Трет возрасен - можно е сместување само во едноспален апартман и се доплаќа 50 % од цената на пакетот.
 • Понудата е за двајца возрасни во двокреветна соба - за сместување во апартман се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • При сместување на трет возрасен или при доплата за две деца од 6 до 12 год. возраст, сместувањето се врши во едноспален апартман, без доплата за апартманот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 10 април до 16 јуни 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Форест Нук***

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Апарт Хотел Форест Нук

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.04.2018 до 15.06.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.