Одмор во лукзузна вила во Пампорово - Комплекс Форест Нук***

Пакети за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - БугаријаАпарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.

За периодите: 01.02 – 10.02. вкл.  и 01.03 – 03.03. вкл.  сe доплаќа 5 € на вечер.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 9733 денари (158 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Две ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, третман на стапала со рипки Гара руфа
 • Детско катче
 • Една бесплатна кинопроекција во кино салонот на хотелот
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 19339 денари (314 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Четири ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, третман на стапала со рипки Гара руфа
 • Детско катче
 • Една бесплатна кинопроекција во кино салонот на хотелот
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ШЕСТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 28819 денари (467 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Шест ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, третман на стапала со рипки Гара руфа
 • Детско катче
 • Една бесплатна кинопроекција во кино салонот на хотелот
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Вилите имаат капацитет од 4 возрасни + 2 деца или 5 возрасни лица.
Тие имаат 2 спални со самостојна бања и 1 заедничка соба - дневна соба со кујна и софа кревет.
Цената е базирана на RO (само зизнајмување на вилата, без исхрана), со можност за доплата за појадок и вечера. Од гостите се бара да ги измијат садовите што ги користеле пред да ги ослободат просториите. Или, ако сакаат, можат да доплатат 5 € на рецепција за услугата. Кога престојувате во вила, оставете 25 € депозит на рецепцијата, која се враќа при заминување.
Секоја вила има камин и скара. Вилите се загреваат со електрични радијатори. Цената вклучува еднo пакење на каминот на барање на гостите. Ако сакате да обезбедите огревно дрво за време на вашиот престој, можете да нарачате на рецепција. Цена од 1 вреќа дрва (за околу 3 часа горење) - 5 €

 

Комплекс "Forest Nook" - Пампорово располага со девет фамилијарни вили, од кои секоја е соодветно опремена, располагаат со надворешно скара, безжичен интернет.
На првиотот кат во секоја вила се наоѓа дневна соба со камин на дрва, парно греење, телевизор, DVD. Кујната е опремен со вградени апарати за приготвување на храна, кон кујната  има трпезарија.
До вториотот кат се качува по кружни  дрвени скали, кои водат до две спални,кои се загреваат со парно. Секоја спална  е со посебно купатило.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Капацитетот на вилата е за сместување на до пет возрасни или 4 возрасни + 2 деца.
 • Во цената е вклучено еднократно палење на каминот во вилата по нарачка на гостите, доколку сакате од комплексот Ви предоставуваат дрва за огрев (1 вреќа дрва за горење околу 3 часа) по цена од 5 €.
 • При сместувањето се остава депозит во износ од 25 €, сумата се враќа при одјавувањето од комплексот.
 • Валидност на ваучер: од 30 jaнуари до 08 април  2019 година.
 • За периодите: 01.02 – 10.02. вкл.  и 01.03 – 03.03. вкл.  сe доплаќа 5 € на вечер.
 • Потребна е претходна резервација хотелска на тел: +359 877/ 917 569, +359 879 33 11 33 и +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Форест Нук***

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
******+******+******.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.01.2019 до 08.04.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.