Нова година во Пампорово - Комплекс Форест Нук***

Празнични пакети со 3,4 или 5 ноќевања со појадок и вечера + Новогодишна вечера во комплекс Forest Nook, ПампоровоАпарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 12277 денари (199 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Две вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 15136 денари (245 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири појадоци
 • Три вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 17996 денари (292 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Пет појадоци
 • Четири вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

Комплекс "Forest Nook" - Пампорово располага со девет фамилијарни вили, од кои секоја е соодветно опремена, располагаат со надворешно скара, безжичен интернет.
На првиотот кат во секоја вила се наоѓа дневна соба со камин на дрва, парно греење, телевизор, DVD. Кујната е опремен со вградени апарати за приготвување на храна, кон кујната  има трпезарија.
До вториотот кат се качува по кружни  дрвени скали, кои водат до две спални,кои се загреваат со парно. Секоја спална  е со посебно купатило.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 години се доплаќа 65 € за три,75 € за четири или 80 € за пет ноќевања со појадок и вечера.
 • За Трет возрасен - можно е сместување само во едноспален апартман и се доплаќа 120 € за три,140 € за четири или 165 € за пет ноќевања со појадок и вечера. 
 • Понудата е за двајца возрасни во двокреветна соба - за сместување во апартман се доплаќа 66 € за три, 90 € за четири или 110 € за пет ноќевања со појадок и вечера.
 • При сместување на трет возрасен или при доплата за две деца од 6 до 12 год. возраст, сместувањето се врши во едноспален апартман, без доплата за апартманот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2019 г. до 05 јануари 2020 година.
 • Рокови за знулирање на резервација: до 25 пред датата за сместување се враќа целата платена сума, при анулирање на резервација меѓу 25 и 15 дена пред датата за сместување хотелот задржува сума во износ од едно ноќевање, а во случај на анулирање на резервација на помалку од 15 дена пред датата за сместување хотелот ја задржува целата сума и не се рефундираат никакви средства.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Форест Нук***

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
******+******+******.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2019 до 05.01.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.