Скијање и релаксација во Пампорово - Апартхотел Pine Hills Пампорово

Пакети со појадок и вечера во февруари во Апартхотел Pine Hills, Пампорово, БугаријаИзграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и Смолјан  е само на 200 метри од хотелот.

Pine Hills  нуди целосно опремени  апартмани и студиа. Секој од нив располага со кујна за индивидуална подготовка на храна.
Сите апартмани се со панорамски тераса од која се открива глетка која го одзема здивот.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 2212 денари (36 €) - 50% = 1106 денари (18€)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио или апартман
 • Една појадок (вкл. Кафе експресо и / или планински чај)
 • Една вечера - сет мени - салата, главно јадење и десерт
 • Комплетно опремена кујна, за лична употреба
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi во сите простории
 • Ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Попуст за изнајмување на опрема за скијање и / или сноубординг
 • Попуст при ангажирање на ски учител - индивидуално или групно

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 6320 денари (102 €) - 50% = 3160 денари (51 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во студио или апартман
 • Три појадоци (вкл. Кафе експресо и / или планински чај)
 • Три вечери - сет мени - салата, главно јадење и десерт
 • Комплетно опремена кујна, за лична употреба
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi во сите простории
 • Ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Попуст за изнајмување на опрема за скијање или сноубординг
 • Попуст при ангажирање на ски учител - индивидуално или групно

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 10112 денари (164 €) - 50% = 5056 денари (82 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Пет ноќевања во студио или апартман
 • Пет појадоци (вкл. Кафе експресо и / или планински чај)
 • Пет вечери - сет мени - салата, главно јадење и десерт
 • Комплетно опремена кујна, за лична употреба
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi во сите простории
 • Ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Попуст за изнајмување на опрема за скијање и / или сноубординг
 • Попуст при ангажирање на ски учител - индивидуално или групно

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 13904 денари (226 €) - 50% = 6952 денари (113 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Седум ноќевања во студио или апартман
 • Седум појадоци (вкл. Кафе експресо и / или планински чај)
 • Седум вечери - сет мени - салата, главно јадење и десерт
 • Комплетно опремена кујна, за лична употреба
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi во сите простории
 • Ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Попуст за изнајмување на опрема за скијање и / или сноубординг
 • Попуст при ангажирање на ски учител - индивидуално или групно

* Вечерата е во таверна Росица, која се наоѓа на 10 метри од комплексот.

Сите простории за сместување располагаат со кабловска телевизија и балкон со поглед кон планината. Кујната е опремена со фрижидер и микробранова печка.
Рецепцијата на апартхотел Pine Hills   работи 24 часа на ден и предлага перење и други услуги за удобство на гостите. Во заедничката зона на хотелот е осигурен бесплатен Wi-Fi интернет. Местото располага со  бесплатен приватен паркинг.
Центарот на Пампорово е на 3 километри од хотелот. Аеродромот Пловдив е на 80 километри, а аеродромот во Софија е на 230 километри. Pine Hills   нуди трансфери од аеродромот со доплата.

Пампорово е најјужниот бугарски скијачки центар и има над 220 сончеви денови во годината. Глетката која се открива од  Pine Hills  кон околината е неповторлива. Во близина се наоѓа и врв "Снежанка" (1926м). За гостите се нуди и превоз до атракции во регионот на Пампорово, Чепеларе и Смолјан.Хотел Pine Hills  Пампорово Ви ги предлага следниве погодности: паркинг, обезбедување, телевизор со  сателитска ТВ, греење, фрижидер, интернет, бања / туш, тераса, поглед, кујна.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за еден човек, при две лица сместени во студио, или четири лица сместени во апартман.
 • Нема можност за дополнително сместување.
 • Студијата и апартманите располагаат со кабелска телевизија, LCD телевизори и балкон со поглед кон планината.
 • Кујната е опремена со фрижидер, микробранова печка, сервис и прибор за јадање.
 • За гостите на хотелот има осигурен бесплатен паркинг и бесплатен WI-FI во лобито на хотелот, како и во секое студио или апартман.
 • Сместувањето се врши (по стандард) по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Постои можност за "предвремено сместување" и "подоцнежно ослободување" при можност со доплата на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 07 до 29 февруари 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 988/85 44 46 и +359 988/85 44 49.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Pine Hills Пампорово

Апартхотел Pine Hills
К.к. Пампорово, Р. Бугарија

месност Караманџа
Тел: +359 ******и +******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Апартхотел Pine Hills, Пампорово

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.02.2016 до 29.02.2016

Уште понуди:

Одмор во Мелник

Цена: 1 390ден.

Одмор во Банско

Цена: 2 133ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.