Велигден на база All inclusive на Црно Море - Хотел "Sunny Bay"

Еднодневeн пакет на база Аll Inclusive во Хотел Sunny Bay, ПомориеХотел "Sunny Bay" во Поморие ќе ви плени со убавата морска Панорама и пријатна атмосфера. Лоциран е на брегот на поморијскиот залив. Погоден за семејни одмори или прекрасен викенд крај Црното Море.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1318 денари (21 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Интернет
 • Туристичка такса

Секоја индивидуална тераса во хотелот е со поглед кон морето или центарот нa Поморие. Со панорамскиот лифт се открива поглед кон Несебар и Сончев Брег.  Ние Ви предлагаме топло добредојде, беспрекорна услуга, вкусна храна, целосно опремени соби – со клима уреди, телевизор, фен со модерен дизајн. Хотелот располага со ресторан во кој може да уживате во одлично приготвена интернационална кујна по пристапни цени.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој може да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување,.
 • Валидност на ваучер: од 14 април до 05 јуни 2017 година.
 • За деца до 11.99 години се плаќа на рецепција 50% од вредноста на ваучерот.
 • За деца над 12 годишна возраст или трети возрасен е потребен посебен ваучер.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 885/66 63 37.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Sunny Bay"

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна №47 
тел: +359 ****** 
Е-mail: [email protected] 


ВИП Понудата е предоставена од хотел "Sunny Bay", град Поморие.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.04.2017 до 05.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All Inclusive програма:

 • Појадок (07:30 - 10:00ч) - шведска маса, кафе, чај, млеко, минерална вода, сокови;
 • Ручек (12:00 - 13:00ч) - шведска маса со разновидни от предјадења, ордевери, основни јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, наливно пиво и вино (црвено и бело);
 • Вечера (18:00 - 20:00ч) - шведска маса со разновидни от предјадења, ордевери, основни јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, наливно пиво и вино (црвено и бело);
 • Пијалоци (се сервираат во барот на ресторанот): топли (07:30 - 20:00ч); безалкохолни (10:00 - 22:00ч); наливно пиво (10:00 - 22:00ч); природни сокови, диетален сок и минерална вода од диспенсер (10:00 - 22:00ч); вино (10:00 - 22:00ч); бугарски алкохолни пијалоци (10:00 - 22:00ч); коктели (10:00 - 22:00ч);
 • Сладолед (Понеделник, Сряда и Петък: 15:00 - 17:00ч);
 • Сендвичи (15:00 - 17:00ч);
 • Мини бургери и пица (Вторник, Четвърток и Сабота: 15:00 - 17:00ч); Слатки (15:00 - 17:00ч).
 • Гостите, кои ја користат програмата All Inclusive, се задолжени да носат All Inclusive гривни.