Одмор на Црно море во Приморско - Хотел Мираж - Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Мираж***, ПриморскоХотелот Мираж *** во Приморско почна со работа во 2006 година. Лоциран е до песочните дини на севернаота плажа во туристичкиот град Приморско. Хотелот располага со капацитет од 89 кревети, кои се состојат во 18 двокреветни соби, 6 апартмани и 2 студиа. Нуди пријатна атмосфера, удобност и тивка мирна атмосфера за секој гостин.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 632 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за одмор на море за ЕДЕН човек и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јуни до 01 јули)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Базен
 • Мал детски базен
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за одмор на море за ЕДЕН човек и вклучува:

(Важи за периодот од 02 јули до 01 септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен
 • Мал детски базен
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

За Вашиот комфор во хотелот има на располагање - бистро со летна градина, сопствен базен за возрасни и помал детски базен, и детско катче за нашите најмали гости.
Сите соби и апартмани се опремени со: клима уред, телевизор и кабелска телевизија, мини бар, интернет пристап, бања со туш и тераса. Терасите имаат маса и столчиња, а повеќето од нив откриваат прекрасен морски поглед.

Јужниот црноморски град Приморско е лоциран на живописно место во подножјето на Странџа планина и крај брегот на Црното Море, овде има многу примамливи места за забава и рекреација.
Во близина на Приморско се наоѓаат историски споменици на културата и многу природна заштитени резервати. Климата е поволна, што го прави местото уште  попосакувано од многу туристи.
Приморско се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно. Се доплаќа 5 € за исхрана.
 • Деца од 6 до 11.99 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 01 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/48 09 17.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Мираж - Приморско

Хотел "Мираж"
Приморско, Р. Бугарија 
Ул. Перла №28
Тел: +359 ******
E-mail:[email protected]
Website:www.hotelsmirage.com

ВИП Понудата за одмор на Црно море 2020од - Хотел "Мираж" Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2020 до 01.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All Inclusive на Хотел Мираж:
•    Појадок – 8:00 - 10:00 ч. - шведска маса
•    Ручек -  12:00 - 14:00 ч. - шведска маса
•    Вечера -  18:00 - 21:00 ч. - шведска маса
Во менито има избор од неколку вида салати, ордевери, и главни јадења, десерти, вклучително бугарски алкохолни пијалоци и сокоови во Основен ресторан.

Пијалоци:
•    Бугарски алкохолни пијалоци и сокови од 10:00 до 22:00 ч., вклучително коктели со бугарски алкохол (Основен ресторан, бар базен).
Базен: - лежалки
•    Пијалоци: вода, сок, чај, кафе, пиво, вино, бугарски алкохол - 10:00-22:00 ч.
•    Кафе, чај и слатки