Одмор на Црно море во Приморско - Комплекс ММ

Еднодневен пакет во Комплекс ММ, ПриморскоКомплекс ММ се наоѓа во Приморско, на 300 метри од центарот на градот и на 500 метри од плажите на Црното море. Хотелот располага со отворена зона со базен и хидромасажна када, како и со кафе бар, бесплатни лежалки и чадори. Нуди бесплатен пристап до Wi-Fi интернет.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Сите климатизирани простории се мебелирани во модерен стил и се опремени со кабловска телевизија и DVD плеер. Секој апартман се состои од балкон, дневна соба со софа кревет, комплетно опремена кујна и трпезариска маса, како и купатило со туш.

Главната автобуска станица е на 150 метри од комплекс ММ. Аквапаркот Приморско е на 5 минути пешачење.

Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на врвовите на планината Странџа, кои се спуштаат кон црноморскиот брег. Градот се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата е валидна при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 5 возраст под години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12 годишна возраст плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 04 до 31 август 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/62 85 63.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс ММ

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Зора №7
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.08.2019 до 30.08.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.