Семеен одмор на Црно море во Приморско - Комплекс ММ

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, ПриморскоКомплекс ММ се наоѓа во Приморско, на 300 метри од центарот на градот и на 500 метри од плажите на Црното море. Хотелот располага со отворена зона со базен и хидромасажна када, како и со кафе бар, бесплатни лежалки и чадори. Нуди бесплатен пристап до Wi-Fi интернет.

 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

(важи за сместување од 26 август до 30 септтември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2844 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

(важи за сместување од 04 до 25 август)

 • Едно ноќевање во студио
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

*Студиото располага со самостоен санитарен јазол, тераса, кујнски бокс, спална и двоен кауч на растегнување. Максималният капацитет на едно студио е до 4 возрасни. Доплата за сместување на 4-ти човек - 5 € на ден.

Главната автобуска станица е на 150 метри од комплекс ММ. Аквапаркот Приморско е на 5 минути пешачење.

Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на врвовите на планината Странџа, кои се спуштаат кон црноморскиот брег. Градот се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 04 август до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/62 85 63.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс ММ

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Зора №7
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.08.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.