Одмор на Црно море во Приморско - Комплекс ММ

Еднодневен пакет за двајца на база All inclusive во Комплекс М1, ПриморскоКомплекс ММ се наоѓа во Приморско, на 300 метри од центарот на градот и на 500 метри од плажите на Црното море. Хотелот располага со отворена зона со базен и хидромасажна када, како и со кафе бар, бесплатни лежалки и чадори. Нуди бесплатен пристап до Wi-Fi интернет.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2781 денар (45 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

Важи од 26 август до 30 септември

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3444 денари (45 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

Важи од 16 јули до 25 август

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Сите климатизирани простории се мебелирани во модерен стил и се опремени со кабловска телевизија и DVD плеер. Секој апартман се состои од балкон, дневна соба со софа кревет, комплетно опремена кујна и трпезариска маса, како и купатило со туш.

Главната автобуска станица е на 150 метри од комплекс ММ. Аквапаркот Приморско е на 5 минути пешачење.

Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на врвовите на планината Странџа, кои се спуштаат кон црноморскиот брег. Градот се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за двајца возрасни.
 • Понудата е валидна при минимум 2 ноќевања.
 • Едно дете до 12 год. возраст се сместува бесплатно. Секое следно дете до 12 год. доплаќа 8 € на ден.
 • За дете од 12 до 16 год се доплаќа 13 € на ден.
 • За лица над 16 год се доплаќа 20 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 04 август до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/62 85 63.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс ММ

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Зора №7
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.08.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.