All Inclusive во Приморско - Хотел М1, Приморско

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Комплекс М1, Приморско

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Комплекс М1, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајцана база All inclusive во Хотел М1, Приморско (18 - 30 јуни)

Цена: 2496 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајцана база All inclusive во Хотел М1, Приморско (01-15 јули и од 26 август до 11 септември)

Цена: 3002 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајцана база All inclusive во Хотел М1, Приморско (16 доли до 25 август)

Цена: 3634 ден.
Купете
Валидност 15.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 1121.8 - 1817 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери

 

 •  
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за двајца возрасни.
 • Едно дете  до 11.99 возраст под години се сместуваат бесплатно.
 • За секое наредно дете до 11.99 год. се доплаќа 8 € на ден.
 • Деца од 12 до 15.99 годишна возраст плаќаат 13 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 11 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/ 333 330.
 • Видете ги сите Општи Услови.

 

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Зора №7
Тел: +359 896/ 333 330
E-mail: f[email protected] или [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Комплекс М1, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајцана база All inclusive во Хотел М1, Приморско (18 - 30 јуни)

Цена: 2496 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајцана база All inclusive во Хотел М1, Приморско (01-15 јули и од 26 август до 11 септември)

Цена: 3002 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајцана база All inclusive во Хотел М1, Приморско (16 доли до 25 август)

Цена: 3634 ден.
Купете
Валидност 15.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 1121.8 - 1817 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери

 

 •  
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за двајца возрасни.
 • Едно дете  до 11.99 возраст под години се сместуваат бесплатно.
 • За секое наредно дете до 11.99 год. се доплаќа 8 € на ден.
 • Деца од 12 до 15.99 годишна возраст плаќаат 13 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 11 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/ 333 330.
 • Видете ги сите Општи Услови.

 

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Зора №7
Тел: +359 896/ 333 330
E-mail: f[email protected] или [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Комплекс М1 се наоѓа во Приморско, на 300 метри од центарот на градот и на 500 метри од плажите на Црното море. Хотелот располага со отворена зона со базен и хидромасажна када, како и со кафе бар, бесплатни лежалки и чадори. Нуди бесплатен пристап до Wi-Fi интернет.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2496 денари (40 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 18 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3002 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 01 до 15 јули и од 28 август до 11 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3634 денари (59 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 16 јули до 27 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Сите климатизирани простории се мебелирани во модерен стил и се опремени со кабловска телевизија и DVD плеер. Секој апартман се состои од балкон, дневна соба со софа кревет, комплетно опремена кујна и трпезариска маса, како и купатило со туш.

Главната автобуска станица е на 150 метри од комплекс ММ. Аквапаркот Приморско е на 5 минути пешачење.

Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на врвовите на планината Странџа, кои се спуштаат кон црноморскиот брег. Градот се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 

 •  
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за двајца возрасни.
 • Едно дете  до 11.99 возраст под години се сместуваат бесплатно.
 • За секое наредно дете до 11.99 год. се доплаќа 8 € на ден.
 • Деца од 12 до 15.99 годишна возраст плаќаат 13 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 11 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/ 333 330.
 • Видете ги сите Општи Услови.

 

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел М1, Приморско

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Зора №7
Тел: +359 896/ 333 330
E-mail: f[email protected] или [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.