All Inclusive во Приморско - Комплекс ММ

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Комплекс М2, ПриморскоХотелот М2 се наоѓа во најтивкиот дел на Приморско, на 350 метри од плажата. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремен со фрижидер, купатило, панорамска тераса, кабелска телевизија и климатизација.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2496 денари (40 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 18 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3002 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 01 до 15 јули и од 28 август до 11 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3634 денари (59 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 16 јули до 27 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

* Базенот и ресторанот се наоѓаат во хотел М1 и оброците ќе се сервираат таму.

* При сместување во двокреветна соба за двајца возрасни и 2 деца до 12 години /, едното дете користи дополнителен кревет, а другото се сместува кај неговите родители.

Гостите на хотелот можат да користат безжичен и бесплатен Wi-Fi во сите соби. На располагање на гостите има лоби бар и ресторан. Сите овие услови, во комбинација со одлична услуга, создаваат пријатна, пријатна атмосфера и незаборавни моменти за време на вашиот одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за двајца возрасни.
 • Едно дете  до 11.99 возраст под години се сместуваат бесплатно.
 • За секое наредно дете до 11.99 год. се доплаќа 8 € на ден.
 • Деца од 12 до 15.99 годишна возраст плаќаат 13 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 11 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/ 333 330.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс ММ

Комплекс М2
Гр. Приморско, Р. Бугарија

УлСтара Планина №7А
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected] или [email protected]

Website:http://www.hotelm.bg

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.06.2021 до 11.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.