Одмор во подножјето на Пирин планина - Хотел Терра

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во ТЕРРА Комплекс!ТЕРРА Комплекс нуди сместување во луксузно опремени соби и апартмани со живописен поглед кон Пирин планина и голф клубот Пирин. Комплексот се состои од четири самостојни корпуси - Пирин (централната зграда на комплексот), Рила, Родопи и Балкан, од коишто секој има двокреветни соби и апартмани со една, две и три спални. Апартманите имаат пространи дневни, целосно опремени кујни, комфорни спални  и бањи, како и балкон или тераса со поглед кон Пирин планина и терените  за голф, создадено по проект на професионалниот британски спортист Ian Woosnam.

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1770 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за одмор за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба при сместени двајца возрасни (во дополнителната зграда на хотелот)
 • Еден појадок
 • Една вечера 
 • Надворешен базен
 • 9% ДДВ, туристички данок и туристичко осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2812 денари (45 €)
ВИП ваучерот е за одмор заТРОЈЦА и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартамент (во основната или дополнителната зграда на хотелот)
 • Надворешен базен
 • 9% ДДВ, туристички данок и туристичко осигурување

*Цената за апартманот важи за тројца возрасни или за двајца возрасни + две деца до 12 год. возраст!

Комплексот нуди модерни двокреветни соби и апартмани со една, две и три спални. Сите соби располагаат со ТВ со кабловска, безжичен интернет, телефон, мини бар, бња со туш и фен. Апартманите дополнително располагаат  со дневна соба со софа, кујна (перална, тостер, фурна, фрижидер), балкон, бања со када / туш кабина и тоалети. Сите простории се загреваат со парно.
Спорти СПА: СПА зона (финска сауна, парна бања, џакузи, затворен базен (20х7м.) Со температура на водата 31 оC.
На располагање на гостите на хотелот се ресторан, лоби бар, сала за игри, детско катче, конференциска сала, безжичен интернет во целиот комплекс, паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете одо 5,99 на дополнително легло во апартман се сместува бесплатно.
 • Едно дете од 6 г до 11,99 години се сместува бесплатно на дополнително легло во апартман.
 • Второ дете од 6 г до 11,99 години на дополнително легло во двојна соба со доплаќа 10 € на база ноќевање со појадок и вечера.
 • За сместување во апартман се доплаќа 5 € на ден.
 • Трет возрасен на дополнително легло во двојна соба купува ваучер.
 • Доплатата се врши на рецепцијата на "ТЕРРА Комплекс".
 • Валидност на ваучер: од 15 август до 30 септември 2020 година.
 • Со претходна резервација на "ТЕРРА Комплекс" тел: +359 882 777 979 или +359 2 983 10 40
 • Можност за откажување или промена на резервација - само во писмена форма на е-пошта [email protected] не подоцна од 5 дена пред датумот на сместување.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Терра

ТЕРРА Комплекс
Бетоловото, Разлог, Р. Бугарија
Ул. Црнако №19
Тел: +359 
******
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.terracomplex.com

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс Terra

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 17.08.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.