Викенд во Разлог - Хотел Терра

Еднодневен викенд пакет со појадок во ТЕРРА Комплекс!ТЕРРА Комплекс нуди сместување во луксузно опремени соби и апартмани со живописен поглед кон Пирин планина и голф клубот Пирин. Комплексот се состои од четири самостојни корпуси - Пирин (централната зграда на комплексот), Рила, Родопи и Балкан, од коишто секој има двокреветни соби и апартмани со една, две и три спални. Апартманите имаат пространи дневни, целосно опремени кујни, комфорни спални  и бањи, како и балкон или тераса со поглед кон Пирин планина и терените  за голф, создадено по проект на професионалниот британски спортист Ian Woosnam.

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1675 денари (27 €)
ВИП ваучерот е 
за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен
 • Бесплатна опрема за скијање (до исцрпување на количините)
 • Сауна, парна бања, џакузи, фитнес
 • Детско катче (09:00 до 21:00ч)
 • Безжичен интернет
 • 9% ДДВ, туристички данок и туристичко осигурување

*Опција со претходна нарачка за вечера на шведска маса – 10 € на човек.

Комплексот нуди модерни двокреветни соби и апартмани со една, две и три спални. Сите соби располагаат со ТВ со кабловска, безжичен интернет, телефон, мини бар, бња со туш и фен. Апартманите дополнително располагаат  со дневна соба со софа, кујна (перална, тостер, фурна, фрижидер), балкон, бања со када / туш кабина и тоалети. Сите простории се загреваат со парно.
Спорти СПА: СПА зона (финска сауна, парна бања, џакузи, затворен базен (20х7м.) Со температура на водата 31 оC.
На располагање на гостите на хотелот се ресторан, лоби бар, сала за игри, детско катче, конференциска сала, безжичен интернет во целиот комплекс, паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Максимално сместување во двокреветна соба - двајца возрасни и едно дете до 4 години.
 • Доплата за сместување во апартман со една спална - 5 € на човек на ден.
 • Дете до 5.99 год. во апартман се сместува бесплатно.
 • За дете од 6 до 11.99 год. се доплаќа 4 € на ден.
 • За дете над 12 год. или трет возрасен се доплаќа 23 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 09 до 31 март 2021 година.
 • Со претходна резервација на "ТЕРРА Комплекс" тел: +359 882 777 979 или +359 2 983 10 40
 • Можност за откажување или промена на резервација - само во писмена форма на е-пошта [email protected] не подоцна од 5 дена пред датумот на сместување.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Терра

ТЕРРА Комплекс
Бетоловото, Разлог, Р. Бугарија
Ул. Црнако №19
Тел: +359 
******
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.terracomplex.com

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс Terra

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.03.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.