Нова Година во Сандански - Хотел Тајм Аут 3*

Новогодишни пакети со појадоци + новогодишна вечера во Хотел TIME OUT, СанданскиВодечката идеја при проектирањето и изградбата на хотелот "TIME OUT" е клиентот да се чувствува како дома. Да поминете една ноќ во нашиот хотел е следното најдобро нешто, од тоа да да си бидете дома. "Помалку како хотел, повеќе како дома" е нашето мото. Уникатен сопствен стил, удобност и ненаметлив луксуз ќе ве придружува во вашиот одмор.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8216 денари (133 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Празнична новогодишна вечера на 31.12. со DJ забава
 • Внатрешен базен
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9796 денари (159 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Празнична новогодишна вечера на 31.12. со DJ забава
 • Внатрешен базен
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хармонија и спокојство, услуги и искуство - Хотел "Time Out" Ви ги обезбедува сите погодности за да го направи Вашиот престој незаборавен. За сместување на гостите Хотел "Time Out" обезбедува: 31 луксузни двокреветни соби со спална соба или два поединечни кревети. Сите простории се одликуваат со елегантен мебел и современа опрема. Посетителите на хотелот може да користат: кабловска телевизија, безжичен интернет, телефон, клима уред, пространа озвучена бања со када,фен. За удобност на своите гости хотелот нуди можност за поставување на дополнителни кревети. За семејства со две или повеќе деца нудиме поврзани соби.

Местоположбата  на хотелот открива неверојатна глетка кон прекрасниот Сандански. Непосредната близина на познатиот парк на градот Сандански, меката медитеранска клима и лековитите бањи кои го опкружуваат ќе го направат вашиот одмор незаборавен. Вратите на Спа хотелот се отворени за посетители преку целата година.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 5.99 години се сместува бесплатно.
 • За деца од 6 до 13.99 годишна возраст се доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • За деца над 14 години или трет возрасен се купува Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2020 г. до 03 јануари 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 898 73 43 23; +359 0746 35 121.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Тајм Аут 3*

Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул."Поленишки пат" № 23

Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
Е-mail: [email protected] 
Website: www.hoteltimeout.com

ВИП Понудата е обезбедена од: Хотел "TIME OUT", Сандански   

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2020 до 03.01.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.