Хотел во Софија - Scotty's Boutique Hotel

66% попуст за ноќевање за двајца со појадок во кревет во Scotty's Boutique Hotel, СофијаScotty's Boutique Hotel се наоѓа во реставрирана историска зграда во срцето на градот Софија, наспроти синагогата на градот и Старите хали. Во непосредна близина се наоѓаат зградите на Врховниот судски совет, Националниот институт за правосудство, ЦУМ како и булевар Витоша со своите различни продавници, кафулиња, ресторани и локали.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 5056 ДЕНАРИ (82 €) - 66% = 1738 ДЕНАРИ (28 €)
ВИП ваучерот вклучува:

 • Ноќевање за двајца во двојна луксузна соба
 • Еден појадок за двајца во кревет
 • Бесплатно кафе и чај во собата
 • Интернет
 • Кабловска телевизија
 • Будење по претходна нарачка од клиентот на рецепција
 • Индивидуален бесплатен сеф во собата

Собите на Scotty's Boutique Hotel се индивидуално декорирани и ги носат имињата на познати меѓународни престолнини.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Со доплата можете да користите: подземен обезбедуван паркинг во близина на хотелот; масажа во собата.
 • Валидност на ваучер: од 04 јануари до 04 февруари 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 2 983 67 77.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Scotty's Boutique Hotel

Гр. Софија, Р. Бугарија
Центар, ул. Екзарх Јосиф 11
Tел: +******
Website: www.scottyshotel.info


ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Scotty's Boutique Hotel

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.01.2016 до 04.02.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.