Одмор на планина во Тројан - Семеен Хотел Биле

Петдневен делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Биле, Бели Осам - Р. БугаријаСемеен Хотел Биле се наоѓа во Тројанскиот Балкан и работи од почетокот на 2007 година. Хотел Биле фасцинира со елеганција, стил и комфор и ги пренесува  гостите  назад во времето со својата архитектура. Комплексот нуди модерни удобности за пријатен одмор. Хотел Биле е одлично место, како за одмор со семејството или пријателите, така и за бизнис настани и семинари.

ПETДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕНПАКЕТ: VIP цена: 6636 денари (107 €)

Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни за сместување во недела и напуштање во петок и вклучува:

Важи за периодот од 26 август до 30 октомври

 • Пет ноќевања во двокреветна соба или апартман
 • Пет појадоци на шведска маса или сет мени
 • Пет појадоци на шведска маса или сет мени
 • Сезонски надворешен затоплен базен
 • Паркинг
 • WI FI
 • Туристичка такса

ПETДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕНПАКЕТ: VIP цена: 7426 денари (120 €)

Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни за сместување во недела и напуштање во петок и вклучува:

Важи за периодот од 02 до 26 август 

 • Пет ноќевања во двокреветна соба или апартман
 • Пет појадоци на шведска маса или сет мени
 • Пет појадоци на шведска маса или сет мени
 • Сезонски надворешен затоплен базен
 • Паркинг
 • WI FI
 • Туристичка такса

Семеен хотел "Биле" e одликуван со наградата "Најдобар хотел за 2011 години во регионот на Централна Бугарија". Наградата е доделена од Регионална Туристичка асоцијација "Стара Планина".

Хотел Биле се наоѓа во Тројанскиот Балкан и има 9 пространи двокреветни соби во кои има доволно простор и за Вашето дете, 2 еднокреветни соби, каде што ќе се чувствувате добро, два стандардни хотелски апартмани, семеен апартман којшто е погоден и за и големи семејства , VIP апартман. Секоја соба располага со бања, купатило, тераса, ТВ, безжичен интернет, мини бар, телефон, сеф, фен. Сите соби ги задоволаат стандардите  за просторност, мебел, удобност и комфор.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред датумот на истекување на предложената понуда за хотел.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 1.99 години се сместуваат бесплатно доколку не користат дополнителен кревет.
 • За деца од 2 до 12 години, сместени на дополнително легло, се плаќа по 58 € на база полупансион.
 • Трет возрасен, сместен на дополнително легло, плаќа 90 € на база полупансион.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Во хотелот не се дозволени домашни миленичиња.
 • Промена на резервација може да биде направена не помалку од 5 дена пред датата за сместување, во спротивно ваучерот се смета за невалиден.
 • Валидност на ваучер: од 02 август до 31 октомври 2018 година.
 • Понудата не е валидна заофицијалните празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 888 88 20 65.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон+359 888 88 20 65.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Биле

Гр.Тројан, Р. Бугарија 
С. Бели Осам
Ул. Стојан Б'лгаренчето № 235
Моб: +******
E-mail: [email protected]
Website: www.bile-hotel.com
Facebook: Хотел Биле

ВИП Понудата е обезбедена од - Хотел "Биле"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.08.2018 до 31.10.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.