СПА одмор за двајца во Велинград, - Бутик СПА Хотел Heaven

Пакети со појадок, вечера и Wellness пакет во Бутик СПА Хотел Heaven**** ВелинградБутик СПА Хотел Heaven е луксузен хотел во град Велинград. Располага со 9 соби и еден апартаман, кои  се поединечно стилски опремени. Мебелот се од природни материјали, а самиот хотел им  нуди на своите гости потполна  удобност  и дискретност. Во хотелот ќе најдете многу погодности како отворен базен со џакузи, сауна, турска бања, масажи, затворен базен со џакузи, ресторан, телефон, дигитална телевизија и Wi-Fi. Избирајќи не нас ќе бидете пречекани не само како туристи, а како драги гости.

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6889 денари (112 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна луксузна  тематска  соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Wellness пакет:
 • Користење на внатрешен и надворешен  минерален базен
 • Внатрешно и надворешно џакузи
 • Парна бања
 • Сауна
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • 15% попуст на сите масажи

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 8153 денари (132 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна луксузна  тематска  соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Wellness пакет:
 • Користење на внатрешен и надворешен  минерален базен
 • Внатрешно и надворешно џакузи
 • Парна бања
 • Сауна
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • 15% попуст на сите масажи

Ресторан "Дионис" нуди вкусно приготвените јадења, декорирани од нашите мајстори со многу вкус и љубов, одбрани вина од најпознатите познатите региони во Бугарија и светот кои персоналот вешто ги комбинира со соодветни храна и совршена услуга. Ресторанот работи и со био продукти, имаме секојдневно достава со пресно месо и риба, зачинети со соодветни маринади  и зачини за  задоволување на  најсофистицираните вкусови!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца на возраст под 6 години се сместуваат бесплатно
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат по 15 € за ноќевање со појадок и вечера на рецепцијата во хотелот.
 • Деца над 12 години или трет возрасен плаќаат по 23 € за ноќевање со појадок и вечера на рецепцијата во хотелот.
 • Доплата за апартман "Афродита" – 10 € на вечер, на рецепцијата во хотелот.
 • Доплата за апартман - "Купидон" 15 € на вечер, на рецепцијата во хотелот.
 • Во хотелот не е дозволено сместување со домашни миленичиња.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 28 февруари 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Местата за сместување се ограничени, до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Неопходна  е претходна резервација на тел: +359 896/86 05 28; +359 359/51 911.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик СПА Хотел Heaven

СПА Хотел Heaven
Град Велинград, Р. Бугарија

Квартал Каменица
Улица Бор №4 
Тел: +359 ******
Моб: +359 ****** 

Email: [email protected]
Website: www.spahotelheaven.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Бутик СПА Хотел Heaven**** Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.02.2021 до 28.02.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.