СПА одмор за двајца во Велинград, - Бутик СПА Хотел Heaven

Пакети со појадок, вечера и Wellness пакет во Бутик СПА Хотел Heaven**** ВелинградБутик СПА Хотел Heaven е луксузен хотел во град Велинград. Располага со 9 соби и еден апартаман, кои  се поединечно стилски опремени. Мебелот се од природни материјали, а самиот хотел им  нуди на своите гости потполна  удобност  и дискретност. Во хотелот ќе најдете многу погодности како отворен базен со џакузи, сауна, турска бања, масажи, затворен базен со џакузи, ресторан, телефон, дигитална телевизија и Wi-Fi. Избирајќи не нас ќе бидете пречекани не само како туристи, а како драги гости.

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 7868 денари (127 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

  • Две ноќевања во двокреветна луксузна  тематска  соба
  • Два појадоци
  • Две вечери
  • Wellness пакет:
  • Користење на внатрешен и надворешен  минерален базен
  • Внатрешно и надворешно џакузи
  • Парна бања
  • Сауна
  • Интернет Wi-Fi
  • Паркинг
  • Туристичка такса
  • 15% попуст на сите масажи

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 9354 денари (152 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

  • Две ноќевања во двокреветна луксузна  тематска  соба
  • Два појадоци
  • Две вечери
  • Wellness пакет:
  • Користење на внатрешен и надворешен  минерален базен
  • Внатрешно и надворешно џакузи
  • Парна бања
  • Сауна
  • Интернет Wi-Fi
  • Паркинг
  • Туристичка такса
  • 15% попуст на сите масажи

Ресторан "Дионис" нуди вкусно приготвените јадења, декорирани од нашите мајстори со многу вкус и љубов, одбрани вина од најпознатите познатите региони во Бугарија и светот кои персоналот вешто ги комбинира со соодветни храна и совршена услуга. Ресторанот работи и со био продукти, имаме секојдневно достава со пресно месо и риба, зачинети со соодветни маринади  и зачини за  задоволување на  најсофистицираните вкусови!

Услови на понудата

  • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
  • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
  • Деца на возраст под 6 години се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6 до 12 години плаќаат по 18 € за ноќевање со појадок и вечера на рецепцијата во хотелот.
  • Деца над 12 години или трет возрасен плаќаат по 25 € за ноќевање со појадок и вечера на рецепцијата во хотелот.
  • Доплата за апартман "Афродита" – 10 € на вечер, на рецепцијата во хотелот.
  • Доплата за апартман - "Купидон" 15 € на вечер, на рецепцијата во хотелот.
  • Во хотелот не е дозволено сместување со домашни миленичиња.
  • Валидност на ваучер: од 19 јануари до 28  февруари година.
  • Понудата не е валидна за официјалните празници.
  • Местата за сместување се ограничени, до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
  • Неопходна  е претходна резервација на тел: +359 896/86 05 28; +359 359/51 911.
  • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

  • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
  • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик СПА Хотел Heaven

СПА Хотел Heaven
Град Велинград, Р. Бугарија

Квартал Каменица
Улица Бор №4 
Тел: +359 ******
Моб: +359 ****** 

Email: [email protected]
Website: www.spahotelheaven.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Бутик СПА Хотел Heaven**** Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.01.2022 до 30.06.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.