СПА релаксација во Велинград, Бугарија - Хотел Жери - Велинград

50% попуст на делнични и викенд пакети со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери, ВелинградХотел "Жери" се наоѓа во најубавиот дел на западните Родопи во прекрасниот и живописен град Велинград. Велинград е лоциран во центарот на Чепинската котлина каде легендите раскажуваат дека некогаш живеел легендарниот Орфеј.

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 3286 денари (53 €) - 50% = 1643 денари (26.5 €)
(Важи за сместување од Недела до Четврток вклучително)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Две ноќевања во стандардна двојна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на базен со топла минерална вода
 • Парна бања
 • Спортска  сала со маса за пинг понг и спортска опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 3918 денари (64 €) - 50% = 1959 (32 €)
(Важи за сместување во Петок и напуштање во Недела)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Две ноќевања во стандардна двојна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на базен со топла минерална вода
 • Парна бања
 • Спортска сала со маса за пинг понг и спортска опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 4550 денари (74 €) - 50% = 2275 денари (37 €)
(Важи за сместување од Недела до Четврток вклучително)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Три ноќевања во стандардна двојна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Користење на базен со топла минерална вода
 • Парна бања
 • Спортска сала со маса за пинг понг и спортска опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотел Жери располага со 14 двокреветни соби и две студиа, како секоја соба може да биде користена како единечна или двојна, а некои како трокреветни. Hа располагање во нашите пријатни и комфорни соби се следниве удобства:
дигитална телевизија
мини бар
телефон
Интернет конекција | Wi-Fi
купатило
фен
некои од собите се со клима уред
Секоја соба (* без првиот кат) е со тераса, големината на собата е 23 кв.м. Некои од собите се со када и дополнително легло. Двете студија на хотел Жери се состојат од една голема соба со димензии 35 кв.м.- спална соба, софи кои  дават можност за дополнителен број места, студиата имаат кади. Има огромна панорамски тераса со фасцинантен поглед.
Располагаме со класичен ресторан, со можност за организирање на корпоративни промоции, коктели и свадби. Во нашиот Лоби Бар можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брои ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Сместување на деца до 6 година - бесплатно (без вечера).
 • За сместување на дете од 6 до 12 годишна возраст во соба со двајца возрасни – се доплаќа 6 € на вечер со појадок и вечера.
 • За сместување на деца над 12 годишна возраст  или трет возрасен во соба со двајца возрасни-се доплаќа 12 € на вечер со појадок и вечера.
 • За поединечно сместување се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепција при сместување во хотелот.
 • Пред купување на ВИП ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 359/555 90, +359 895/74 45 84.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе ко  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359  359 280 78, +359 895/74 45 84.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2017 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници во Бугарија.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Жери - Велинград

Хотел "Жери"
Гр. Велинград, Р. Бугарија

Ул. Криволак №13
Тел: +359 ******
Моб: +******
Email: [email protected]
Website: www.hotel-jeri.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Жери, Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2017 до 30.06.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.