Одмор во Велинград - Куќа за гости Медеја, Велинград

Еднодневен делничен или викенд пакет во Куќа за гости Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Еднодневен делничен или викенд пакет во Куќа за гости Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Изберете пакет

Eднодневен делничен пакет во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Цена: 948 ден.
Купете

Eднодневен викенд пакет во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Цена: 1106 ден.
Купете
Валидност 26.09.2021 - 30.11.2021
Цена на човек/ден 948 - 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 0 ваучери
 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Дете до 6 години се сместува  бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 годишна возраст  се доплаќа 5 € на вечер, при сместување на редовен кревет.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886 01 27 75.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 886 01 27 75
 • Валидност на ваучер: од 27 септември до 30 ноември 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Медеја
Гр.Велинград, Р. Бугарија
Ул. Христо Смирненски №8
Моб: +359 886 01 27 75
Email: [email protected]
Facebook: Хотел Медея

ВИП Понудата е предоставена од Куќа за гости Медеја, Велинград

Еднодневен делничен или викенд пакет во Куќа за гости Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Изберете пакет

Eднодневен делничен пакет во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Цена: 948 ден.
Купете

Eднодневен викенд пакет во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Цена: 1106 ден.
Купете
Валидност 26.09.2021 - 30.11.2021
Цена на човек/ден 948 - 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 0 ваучери
 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Дете до 6 години се сместува  бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 годишна возраст  се доплаќа 5 € на вечер, при сместување на редовен кревет.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886 01 27 75.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 886 01 27 75
 • Валидност на ваучер: од 27 септември до 30 ноември 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Медеја
Гр.Велинград, Р. Бугарија
Ул. Христо Смирненски №8
Моб: +359 886 01 27 75
Email: [email protected]
Facebook: Хотел Медея

ВИП Понудата е предоставена од Куќа за гости Медеја, Велинград

Куќа за гости Медеја е лоциран во СПА центарот  на Бугарија - Велинград. Само на 130км. од Софија и на 80 километри  од Пловдив ќе најдете спокојство на планината, во комбинација со модерен стил. Хотелот располага со 6 луксузни апартмани, скара, паркинг, отворен и затворен базен со минерална вода.

Делничните пакети се за сместување од недела до четврток, а викенд цените важат за петок и сабота!

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба или апартман
 • Надворешен базен
 • Џакузи
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба или апартман
 • Надворешен базен
 • Џакузи
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќа за гости Медеја Велинград Ви ги предлага следниве погодности: отворен базен, паркинг, минерални бањи, сауна, џакузи, детски базен, скара, студио за масажа, парна бања, кафуле, камин, телевизор, кабелска ТВ, клима уред, греење, фрижидер , интернет, затворен базен, бања, гаража, пеглање, летна градина, бар-басен.

Прекрасната природа, минералните извори и поволните климатски карактеристики за лекувањето на голем број болести го прават Велинград посакувана од бугарските и странски туристи дестинација. Крунисан како "СПА престолнина на Балканскиот полуостров" градот ги пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, софистицирана кујна и живописни места за одмор.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Дете до 6 години се сместува  бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 годишна возраст  се доплаќа 5 € на вечер, при сместување на редовен кревет.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886 01 27 75.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 886 01 27 75
 • Валидност на ваучер: од 27 септември до 30 ноември 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Медеја, Велинград

Куќа за гости Медеја
Гр.Велинград, Р. Бугарија
Ул. Христо Смирненски №8
Моб: +359 886 01 27 75
Email: [email protected]
Facebook: Хотел Медея

ВИП Понудата е предоставена од Куќа за гости Медеја, Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.09.2021 до 30.11.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.