Одмор во Велинград - Куќа за гости Медеја, Велинград

Еднодневен делничен или викенд пакет во Куќа за гости Медеја, Велинград, Р. БугаријаКуќа за гости Медеја е лоциран во СПА центарот  на Бугарија - Велинград. Само на 130км. од Софија и на 80 километри  од Пловдив ќе најдете спокојство на планината, во комбинација со модерен стил. Хотелот располага со 6 луксузни апартмани, скара, паркинг, отворен и затворен базен со минерална вода.

Делничните пакети се за сместување од недела до четврток, а викенд цените важат за петок и сабота!

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба или апартман
 • Надворешен базен
 • Џакузи
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба или апартман
 • Надворешен базен
 • Џакузи
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќа за гости Медеја Велинград Ви ги предлага следниве погодности: отворен базен, паркинг, минерални бањи, сауна, џакузи, детски базен, скара, студио за масажа, парна бања, кафуле, камин, телевизор, кабелска ТВ, клима уред, греење, фрижидер , интернет, затворен базен, бања, гаража, пеглање, летна градина, бар-басен.

Прекрасната природа, минералните извори и поволните климатски карактеристики за лекувањето на голем број болести го прават Велинград посакувана од бугарските и странски туристи дестинација. Крунисан како "СПА престолнина на Балканскиот полуостров" градот ги пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, софистицирана кујна и живописни места за одмор.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Дете до 6 години се сместува  бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 годишна возраст  се доплаќа 5 € на вечер, при сместување на редовен кревет.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886 01 27 75.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 886 01 27 75
 • Валидност на ваучер: од 27 септември до 30 ноември 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Медеја, Велинград

Куќа за гости Медеја
Гр.Велинград, Р. Бугарија
Ул. Христо Смирненски №8
Моб: +******
Email: [email protected]
Facebook: Хотел Медея

ВИП Понудата е предоставена од Куќа за гости Медеја, Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.09.2021 до 30.11.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.