СПА одмор за двајца во Велинград - Бутик Хотел St.George

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со вклучена исхрана + џакузи во Бутик Хотел St.George, Велинград - БугаријаАко сакате да ги  доживеете сите  задоволства на животот во- СПА-центарот на  Балканскиот полуостров дојдете во прекрасниот Велинград!
Бутик Хотел "St.George" се наоѓа во СПА-центарот на  Балканскиот полуостров - Велинград.

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 6889 денари (112 €) - 50% = 3444 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 7458 денари (121 €) - 50% = 3729 денари (60.5 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Бутик Хотел "St.George", Велинград располага со 8 соби и 2 апартмани. Собите се опремени со централно греење со можност за ининдивидуално регулирање, мини бар, телефон, LCD телевизор, кабловска телевизија, безжична интернет конекција, бања со туш кабина, фен. Некои од собите имаат тераси.
Во ресторанот на хотелот може да уживате во разновидноста на бугарската национална и европска кујна. Менито вклучува богата селекција од најдобрите традиционални јадења и се подготвува со исклучителна професионалност и имагинација од главниот готвач и неговиот тим. Предлагаме исклучителна селекција на вино.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брои ваучери.
 • Дете до 5 г. се сместува  бесплатно на бебешко  креветче. Не е вклучена вечера.
 • За дете од 5 до 12 годишна возраст се доплаќа 5 € на вечер, при сместување на дополнителен кревет.
 • Трет возрасен сместен на дополнителен кревет доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон +359 884/23 20 20.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 884 23 20 20.
 • Валидност на ваучер: од 05 јануари до 28 февруари 2018 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Сместувањето во хотелот е после 14:00 часот.
 • Ослободувањето на собите е до 12:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел St.George

Бутик Хотел "St.George"
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Битолa №1
Тел: +******
Email: [email protected]
Website: www.svetigeorgi-velingrad.com

ВИП Понудата е обезбедена од Бутик Хотел "St.George"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.01.2018 до 28.02.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.