Нова активна понуда од Бутик Хотел St.George:

Пакети со појадок + џакузи во Бутик Хотел St.George, Велинград - Бугарија

Простанало време:
Цена: 1185ден.

Нова година во Велинград Бугарија - Бутик Хотел St.George

Тридневен или четиридневен пакет за двајца со појадок и новогодишна вечера во Бутик Хотел St.George, Велинград - БугаријаАко сакате да ги  доживеете сите  задоволства на животот во- СПА-центарот на  Балканскиот полуостров дојдете во прекрасниот Велинград!
Бутик Хотел "St.George" се наоѓа во СПА-центарот на  Балканскиот полуостров - Велинград.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ:VIP цена: 15168 денари (246 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Празнична новогодишна вечера на 31.12.2018 со DJ програма
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ:VIP цена: 17064 денари (277 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Четири ноќевања
 • Четири појадоци
 • Празнична новогодишна вечера на 31.12.2018 со DJ програма
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Бутик Хотел "St.George", Велинград располага со 8 соби и 2 апартмани. Собите се опремени со централно греење со можност за ининдивидуално регулирање, мини бар, телефон, LCD телевизор, кабловска телевизија, безжична интернет конекција, бања со туш кабина, фен. Некои од собите имаат тераси.
Во ресторанот на хотелот може да уживате во разновидноста на бугарската национална и европска кујна. Менито вклучува богата селекција од најдобрите традиционални јадења и се подготвува со исклучителна професионалност и имагинација од главниот готвач и неговиот тим. Предлагаме исклучителна селекција на вино.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брои ваучери.
 • Дете до 12 годишна возраст се сместува  бесплатно. Не е вклучена исхрана.
 • Трет возрасен сместен на дополнителен кревет доплаќа 80 €.
 • За сместување во апартман се доплаќа 30 € за тридневен и 40 € за четиридневен пакет.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон +359 884/23 20 20.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 884 23 20 20.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2018 година до 03 јануари 2019 година.
 • Сместувањето во хотелот е после 14:00 часот.
 • Ослободувањето на собите е до 12:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел St.George

Бутик Хотел "St.George"
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Битолa №1
Тел: +******
Email: [email protected]
Website: www.svetigeorgi-velingrad.com

ВИП Понудата е обезбедена од Бутик Хотел "St.George"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2018 до 03.01.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.