Нова активна понуда од Бутик Хотел St.George:

Пакети со појадок + џакузи во Бутик Хотел St.George, Велинград - Бугарија

Простанало време:
Цена: 1185ден.

Нова година во Велинград - Бутик Хотел St.George

Тридневен пакет со појадок во Бутик Хотел St.George, Велинград - БугаријаАко сакате да ги  доживеете сите  задоволства на животот во- СПА-центарот на  Балканскиот полуостров дојдете во прекрасниот Велинград!
Бутик Хотел "St.George" се наоѓа во СПА-центарот на  Балканскиот полуостров - Велинград.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ:VIP цена: 3555 денари (57 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени четири лица во апартман и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман за 4 лица
 • Три појадоци
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ:VIP цена: 5530 денари (89 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени две  лица во двокреветна соба и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Бутик Хотел "St.George", Велинград располага со 8 соби и 2 апартмани. Собите се опремени со централно греење со можност за ининдивидуално регулирање, мини бар, телефон, LCD телевизор, кабловска телевизија, безжична интернет конекција, бања со туш кабина, фен. Некои од собите имаат тераси.
Во ресторанот на хотелот може да уживате во разновидноста на бугарската национална и европска кујна. Менито вклучува богата селекција од најдобрите традиционални јадења и се подготвува со исклучителна професионалност и имагинација од главниот готвач и неговиот тим. Предлагаме исклучителна селекција на вино.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брои ваучери.
 • Дете до 5 г. се сместува  бесплатно на бебешко  креветче.
 • За дете од 5 до 12 годишна возраст се доплаќа 7.5 € на вечер, при сместување на дополнителен кревет.
 • Трет возрасен сместен на дополнителен кревет доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон +359 884/23 20 20.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 884 23 20 20.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2019 год. до 02 јануари 2020 година.
 • Сместувањето во хотелот е после 14:00 часот.
 • Ослободувањето на собите е до 12:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел St.George

Бутик Хотел "St.George"
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Битолa №1
Тел: +******
Email: [email protected]
Website: www.svetigeorgi-velingrad.com

ВИП Понудата е обезбедена од Бутик Хотел "St.George"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2019 до 02.01.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.