Одмор во Велинград - Бутик Хотел St.George

Пакети со појадок + џакузи во Бутик Хотел St.George, Велинград - БугаријаАко сакате да ги  доживеете сите  задоволства на животот во- СПА-центарот на  Балканскиот полуостров дојдете во прекрасниот Велинград!
Бутик Хотел "St.George" се наоѓа во СПА-центарот на  Балканскиот полуостров - Велинград.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1185 денари (19 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3555 денари (57 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Надворешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса 

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5625 денари (91 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Пет појадоци
 • Надворешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка таксада

Бутик Хотел "St.George", Велинград располага со 8 соби и 2 апартмани. Собите се опремени со централно греење со можност за ининдивидуално регулирање, мини бар, телефон, LCD телевизор, кабловска телевизија, безжична интернет конекција, бања со туш кабина, фен. Некои од собите имаат тераси.
Во ресторанот на хотелот може да уживате во разновидноста на бугарската национална и европска кујна. Менито вклучува богата селекција од најдобрите традиционални јадења и се подготвува со исклучителна професионалност и имагинација од главниот готвач и неговиот тим. Предлагаме исклучителна селекција на вино.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брои ваучери.
 • Дете до 5 г. се сместува  бесплатно на бебешко  креветче.
 • За дете од 5 до 12 годишна возраст се доплаќа 7 € на ден.
 • Трет возрасен сместен на дополнителен кревет доплаќа 8 доплаќа 7 € на ден.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон +359 884/23 20 20.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 884 23 20 20.
 • Валидност на ваучер: од 15 юни до 30 септември 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Сместувањето во хотелот е после 14:00 часот.
 • Ослободувањето на собите е до 12:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел St.George

Бутик Хотел "St.George"
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Битолa №1
Тел: +******
Email: [email protected]
Website: www.svetigeorgi-velingrad.com

ВИП Понудата е обезбедена од Бутик Хотел "St.George"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2021 до 30.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.