Септември на Црно мор во Приморско - Хотел Империјал Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Империјал ПриморскоХотел Империјал е совршен избор за секој кој бара комбинација од одмор на море и луксуз.
Хотелот е отворен во текот на летото на 2008 година и нуди неверојатен стил и удобности на модерен хотел. Се наоѓа во почетокот на главната улица во градот и е во непосредна близина до Аквапаркот во Приморско. Двете големи плажи на Приморско - јужната и северната плажа се соодветно на 200 м и 600 метри од хотелот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 818 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за одмор на море за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Фитнес сала
 • Интернет
 • Сеф
 • Детско катче
 • Осигурување
 • Туристичка такса и туристички данок

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1040 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за одмор на море за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Фитнес сала
 • Интернет
 • Сеф
 • Детско катче
 • Осигурување
 • Туристичка такса и туристички данок

Хотел Империјал располага со 15 соби (2 единечни, 11 двокреветни соби и 2 студиа), луксузно опремени, со различен ентериер и бои! Секоја од собите располага со телевизор, клима уред, мини бар, сеф, купатило и тераса!
На располагање на гостите се ресторан со летна градина, фитнес сала, детско катче, џакузи, сауна, солариум и лифт!
Се надеваме Вашиот престој кај нас да Ви биде незаборавно доживување!

Приморско e привлечно летно одморалиште, се наоѓа на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа. Се наоѓа на 20 километри јужно од Созопол, на 45 километри јужно од Бургас и на 442 километри југоисточно од Софија. Градот е познат по убавата природа, густи крајбрежни шуми, обемни песочни плажи и песочни дини.
Во близина се наоѓа Природниот резерват Ропотамо.
Во Приморско има добро развиена туристичка база, вклучувајќи Аквапарк и спортски комплекс. Градот е омилено место за одмор од многу бугарски и странски туристи.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 3 до 12 години, сместени на дополнително легло се доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен сместен на дополнително легло доплаќа 80% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 28 август до 30 септември 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 893/36 36 92.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Империјал Приморско

Хотел "Империјал"
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. "Иглика" №1  
Тел:  +359 ******
E-mail: [email protected]
 
ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Хотел "Империјал" гр. Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.08.2019 до 30.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.