Летување на Црно море во Приморско - "Демин" Приморско

Летен одмор на Црно море во Приморско во Демин 2Ви предлагаме луксузни соби за изнајмување за летната сезона 2019 во нова станбена зграда на главната улица во градот Приморско,  на само 50 метри од плажите на Црно море. Сите соби се со директна глетка кон морето, луксузно опремени, секоја со самостојна тераса, бања и тоалет, клима уред, телевизор фрижидер, и со камериерска услуга секој ден.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 363 денари (6 €)
ВИП ваучерот е за одмор на Црно море за едно лице и вклучува:

(Важи за сместување од 01 до 30 јуни)

  • Едно ноќевање
  • Интернет
  • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 632 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за одмор на Црно море за едно лице и вклучува:

(Важи за сместување од 01 до 20 јули)

  • Едно ноќевање
  • Интернет
  • Туристичка такса

Илјадници туристи од целиот свет го посетуваат Приморско секоја година за време на летната сезона. Градот е најпосакувана дестинација поради поволната клима, прекрасната природа, историските и културни споменици, гостопримливите домаќини и не на последно место разните атракции и забава за  туристите кои го прават погоден за мирен семеен одмор, така и за интензивна одмор со многу забава, емоции и незаборавни моменти.
Приморско се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.

"Демин" Приморско

Демин 2
Град Приморско, Р. Бугарија

Ул. Трети Март №47
Tел: ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понуди за одмор на Црно море 2019 од "Демин 2" Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2019 до 20.07.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.