Летување на Црно море во Приморско - "Демин" Приморско

Летен одмор на Црно море во Приморско во Демин 2Ви предлагаме луксузни соби за изнајмување за летната сезона 2019 во нова станбена зграда на главната улица во градот Приморско,  на само 50 метри од плажите на Црно море. Сите соби се со директна глетка кон морето, луксузно опремени, секоја со самостојна тераса, бања и тоалет, клима уред, телевизор фрижидер, и со камериерска услуга секој ден.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 869 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за одмор на Црно море за едно лице и вклучува:

(Важи за сместување од 16 до 31 јули)

 • Едно ноќевање
 • Интернет
 • Туристичка такса

Илјадници туристи од целиот свет го посетуваат Приморско секоја година за време на летната сезона. Градот е најпосакувана дестинација поради поволната клима, прекрасната природа, историските и културни споменици, гостопримливите домаќини и не на последно место разните атракции и забава за  туристите кои го прават погоден за мирен семеен одмор, така и за интензивна одмор со многу забава, емоции и незаборавни моменти.
Приморско се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат фиксна цена од 5 € на вечер на рецепцијата во хотелот.
 • Трет возрасен за ноќевање плаќа 5 € на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 16 до 31 јули 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација за саканиот период, пред купување на ваучер на тел: +359 888/31 88 36.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

"Демин" Приморско

Демин 2
Град Приморско, Р. Бугарија

Ул. Трети Март №47
Tел: ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понуди за одмор на Црно море 2020 од "Демин 2" Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.07.2020 до 31.07.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.