Јануари во Боровец, Бугарија - Хотел Ројал***, Боровец

Пакети за двајца со појадок или појадок и вечера во јануари во Хотел Ројал***, БоровецЗа нас е огромно задоволство да Ви посакаме добредојде во нашиот комфорен хотел!

Хотел „Ројал” отвори врати во јануари 2015 година, после комплетното реновирање на зградата.

Хотелот е лоциран во тивка и мирна шумската област во источниот дел на одморалиштето Боровец во месноста Широка полјана и на само 3 километри од жичарница. Прекрасната глетка кон Рила и кристално чистиот воздух се само дел од придобивките на хотелот. Хотел "Ројал" е совршен избор за бегство од секојдневието - незаборавен ски одмор или релаксирачки одмор за вас и вашето семејство. Ние ги пречекуваме нашите гости со желба да обезбедиме пријатен престој и да Ви подариме позитивни емоции од престојот кај нас за долго време.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 17064 денари (277 €) - 50% = 8535 денари (138.5€)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Фитнес
 • Сауна
 • Пинг понг
 • Интернет
 • Паркинг
 • Превоз на туристите до / од почетната станица на жичарницата / наутро и попладне /

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 23131 денар (375 €)- 50% = 10302 денари (167 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Фитнес
 • Сауна
 • Пинг понг
 • Интернет
 • Паркинг
 • Превоз на туристите до / од почетната станица на жичарницата / наутро и попладне /

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 26860 денари (436 )- 50% = 13430 денари (218 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Пет појадоци
 • Фитнес
 • Сауна
 • Пинг понг
 • Интернет
 • Паркинг
 • Превоз на туристите до / од почетната станица на жичарницата / наутро и попладне /

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 36972 денари (600 €) - 50% = 18486 денари (300€)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Пет појадоци
 • Пет вечери
 • Фитнес
 • Сауна
 • Пинг понг
 • Интернет
 • Паркинг
 • Превоз на туристите до / од почетната станица на жичарницата / наутро и попладне /

Хотел "Ројал" е отворен преку целата година и нуди 22 двојни соби и 4 луксузни апартмани. Во секоја од собите кои хотелот ги нуди има можност за сместување на трет возрасен човек или дете. Сите соби се ориентирани кон југ, и од нив се отвора неверојатен поглед кон планината Рила.

Хотел "Ројал" располага со фитнес центар и сауна, ресторан со национална и европска кујна со богат асортиман од храна и вина, лоби бар и пространа BBQ тераса.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Прво дете до 11,99г. на дополнително легло - бесплатно.
 • За второ дете од 4 до 11.99 години сместено на дополнително легло се плаќа на рецепција и
 • користи 50% попуст од редовната цена на редовно легло и појадок.
 • За дете над 12 години или трет возрасен сместени на дополнително легло, се доплаќа на рецепција и уживаат 20% попуст од редовната цена на редовно легло и појадок.
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 31 Јануари 2015 година.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 876 55 00 87.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Ројал***, Боровец

к.к Боровец, Р. Бугарија
м. Широката полјана
моб: +******
e-mail: [email protected]
website: www.royal-borovets.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Хотел Ројал***, Боровец.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2016 до 31.01.2016

Уште понуди:

Одмор во Мелник

Цена: 1 390ден.

Одмор во Банско

Цена: 2 133ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.