All inclusive во Пампорово Бугарија - Belmont Ski & Spa Hotel - Пампорово

Еднодневен пакет на база All Inclusive + СПА во Belmont Ski & Spa Hotel****, ПампоровоBelmont Ski & Spa Hotel е комфорен четириѕвезден хотел, кој се наоѓа во одморалиштето Пампорово, на 85 километри од Пловдив. Тој е лоциран во срцето на една од најубавите планини во Бугарија - Родопите, во подножјето на врвот Снежанка, висок 1926 метри. Туристички комплекс Пампорово комбинира уникатна живописна природа во секоја сезона од годината, одлични климатски услови и одлични можности за практикување на различни видови спорт.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1517 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Фитнес
 • Базен
 • Сауна
 • Инфрацрвена сауна
 • Парна бања
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет пристап
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

All Inclusive пакетот вклучува:
Основен ресторан:

- 07:30 - 10: 00 - појадок;
- 12:30 - 14: 00 - ручек;
- 19:00 - 21: 00 - вечера;
Исхраната е по избор од одреден асортиман или на шведска маса при минимум 25 гости.
Лоби Бар:
- 16:00 - 17: 00 - попладневна ужина (кафе, чај, слатки).

- 11:00 - 22: 00 - Бугарски пијалоци-вино, пиво, алкохолни пијалоци, сокови и топли пијалаци.

*Програмата All inclusive започнива со попладневна ужина во денот на пристигнивање, и завршува со појадок во денот на напуштање на хотелот.

Гостите на Belmont Ski & Spa Hotel можат да уживаат во пријатна и комфорна атмосфера, одлична услуга и персонален пристап кон секој еден наш гостин. Хотелот се наоѓа на тивко и мирно место меѓу тишината на шумата. Опкружен со борови, местото нуди свеж и чист воздух. Пријатната прошетка на чист планински воздух одлично се комбинира со потполно бесплатна посета на базен, парна бања, комплекс од сауни и фитнес. Благопријатното влијание на климата може да биде зајакнато со релаксирачки масажи и стимулирачки имуно-терапии, хидроџет, спа капсула, фризерски и козметички услуги со доплата.

Belmont Ski & Spa Hotel располага со 73 простории, од кои 54 двокреветни соби, 14 апартмани и 4 студиа. Тие се удобно опремени со сите удобности за еден комплетен одмор
Хотелот располага со пријатен лоби бар, ноќен бар, сала за куглање.
Belmont Ski & Spa Hotel им обезбедува на своите гости комфор, спокојство и грижа.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при минимална сместување во просторија - две лица.
 • Деца на возраст до 12 години - доплата 9 € на вечер на база All Inclusive.
 • Возрасен на дополнително легло (над 12 години) доплаќа 15 € на вечер, на база All Inclusive.
 • Доплатите се вршат на рецепција.
 • За сместување во студио или апартман е потребно да се нарачаат три Ваучери.
 • При сместување ваучерот се приложува испечтен на хартија. Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на просториите - до 12:00 часот.
 • Исхраната е по избор од одреден асортиман или на шведска маса при минимум 25 гости.
 • Понудата важи за престој: од 01 јули до 09 септември 2017 година.
 • Поништување и промена на резервацијата може да се прави минимум 3 дена пред датумот на сместување.
 • Пред да купите ваучер проверете за слободни места на тел: +359 885 404 604 . Резервации се примаат во зависност од пополнетоста на хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Belmont Ski & Spa Hotel - Пампорово

К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Teл: +359 
******(08 -20 ч.)
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Belmont Ski & Spa Hotel

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2017 до 09.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.