Март во Пампорово Бугарија - Belmont Ski & Spa Hotel - Пампорово

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Belmont Ski & Spa Hotel****, ПампоровоBelmont Ski & Spa Hotel е комфорен четириѕвезден хотел, кој се наоѓа во одморалиштето Пампорово, на 85 километри од Пловдив. Тој е лоциран во срцето на една од најубавите планини во Бугарија - Родопите, во подножјето на врвот Снежанка, висок 1926 метри. Туристички комплекс Пампорово комбинира уникатна живописна природа во секоја сезона од годината, одлични климатски услови и одлични можности за практикување на различни видови спорт.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1864 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Сеф
 • Безжичен интернет пристап
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2812 денари (45 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Сеф
 • Безжичен интернет пристап
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

Исхраната е на шведска маса (при минимум 25 гости)
- Двокреветна соба -2+1
- Апартман - 3 возрасни или 2 возрасни +2 деца до 11,99 год. возраст

Гостите на Belmont Ski & Spa Hotel можат да уживаат во пријатна и комфорна атмосфера, одлична услуга и персонален пристап кон секој еден наш гостин. Хотелот се наоѓа на тивко и мирно место меѓу тишината на шумата. Опкружен со борови, местото нуди свеж и чист воздух. Пријатната прошетка на чист планински воздух одлично се комбинира со потполно бесплатна посета на базен, парна бања, комплекс од сауни и фитнес. Благопријатното влијание на климата може да биде зајакнато со релаксирачки масажи и стимулирачки имуно-терапии, хидроџет, спа капсула, фризерски и козметички услуги со доплата.

Belmont Ski & Spa Hotel располага со 73 простории, од кои 54 двокреветни соби, 14 апартмани и 4 студиа. Тие се удобно опремени со сите удобности за еден комплетен одмор
Хотелот располага со пријатен лоби бар, ноќен бар, сала за куглање.
Belmont Ski & Spa Hotel им обезбедува на своите гости комфор, спокојство и грижа.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при минимална сместување во просторија - две лица.
 • Деца до 4.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 11.99 години - доплата 10 € на вечер на база ноќевање со појадок.
 • Возрасен на дополнително легло (над 12 години) доплаќа 24 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За сместување во студио или апартман е потребно да се нарачаат три Ваучери.
 • Доплатите се вршат на рецепција.
 • При сместување ваучерот се приложува испечтен на хартија. Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на просториите - до 12:00 часот.
 • Исхраната е по избор од одреден асортиман или на шведска маса при минимум 25 гости.
 • Понудата важи за престој: од 11 д0 23 март 2019 година.
 • Поништување и промена на резервацијата може да се прави минимум 3 дена пред датумот на сместување.
 • Пред да купите ваучер проверете за слободни места на тел: +359 886 404 606. Резервации се примаат во зависност од пополнетоста на хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Belmont Ski & Spa Hotel - Пампорово

К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Teл: +359 
****** (08 -20 ч.)
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Belmont Ski & Spa Hotel

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.03.2019 до 23.03.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.