Одмор во Дрјаново Бугарија - Парк Хотел Дрjaново

Еднодневен пакет со појадок и вечера + руска бања во Парк Хотел ДрјановоПарк Хотел Дрјаново е лоциран во строгиот центар на градот Дрјаново и Ви предлага квалитетна услуга и исклучително пријатна атмосфера.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1864 денари (30 €) 
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера на двостепено мени
 • Руска бања со сауна и шок базен или парна бања (еднократно на ден)
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг

Хотелот располага со 64 двокреветни соби и 8 апартмани. Собите и апартманите се опремени со бања, клима уред, кабловска телевизија, телефон. Предлагаме рум сервис, перење и пеглање, рент-а-кар, туристички информации, фотокопири и факс услуги. Хотелот располага со паркинг во непосредна близина.

Ресторан:  ресторанот на хотелот располага со 120 места, овде можете да уживате во богата разновидност од национални и светски специјалитети и одбрани пијалаци.

Конференциски сали: „Парк Хотел Дрјаново "нуди перфектни услови за бизнис настани. Располага со конференциска сала со 100 места и сала за состаноци со 50 места, технички опремени за прес-конференции, корпоративни настани и презентации.

Спа центар - масажи - класичнa, делумнa, рефлекторна, масажа на грб со мед, релаксирачка масажа - целосна. Терапии - пилинг на цело тело, пилинг со вино на целото тело, винска маска, винска терапија, чоколадна терапија. Гостите на хотелот можат да уживаат во благопријатното влијание на автентичната руска бања.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Сместување после 14: 00 часот
 • Ослободување на собите до 12: 00 часот
 • Дете до 12 год. на дополнително легло за ноќевање со појадок и вечера плаќа 7.5 € (без вечера) или 14 € за ноќевање со вечера. 
 • Трет возрасен, сместен на дополнително легло плаќа 17 €.
 • Доплата за сместување во апартман - 5 €.
 • Доплата за единечо сместување - 7.5 €.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 31 мај 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на тел: +359 885 67 07 57.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на тел:+359 885 67 07 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Парк Хотел Дрjaново

Парк Хотел Дрjaново
Гр. Дрjaново, Р. Бугарија
Пл. Стадион 
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
Е-Mail: [email protected]
Website: www.parkhoteldryanovo.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Парк Хотел Дрјаново

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.05.2021 до 31.05.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.