Летување на Црно море во Свети Влас - Куќа за гости Дејзи

Еднодневен пакет во Куќа за гости Дејзи, Свети ВласКуќа за гости Дејзи се наоѓа во тивка и мирна локација само 80 метри од плажите на Црно море во одморалиштето Свети Влас кое се наоѓа на само неколку километри од Сончев брег. Посетителите на Daisy Guest House можат да бидат уживаат во пријатен престој и многу удобности кои можете да ги користиат. Краткото растојание од плажата е уште една предност за гостите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 474 денари (7.5 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 05 јуни до 07 јули)

 • Едно ноќевање
 • Надворешен базен, лежалки, чадор
 • Општествен паркинг на 50 метри од куќата
 • Интернет
 • Детско катче

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 806 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 08 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Надворешен базен, лежалки, чадор
 • Општествен паркинг на 50 метри од куќата
 • Интернет
 • Детско катче

Гостите се сместуваат во 6 двокреветни соби по 16 кв.м., 2 трокреветни соби 20 кв.м, 2 студио - 32 кв.м, 6 едноспални апартмани - 42 кв.м и 1 триспален стан 80 кв.м.
Покрај балкон, сите соби вклучуваат телевизор со кабелски ТВ, клима уред, бања со туш.
Куќата за гост , располага со надворешен сезонски базен со бесплатни чадори и лежалки. Бесплатен интернет, детско игралиште и уредена градина се достапни за гостите.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Еден ваучер е за ЕДЕН човек, при максимална пополнетост за тип просторија: во Двокреветна соба за до две лица, во студио или едноспален стан за до три лица, или во триспален стан за до шест лица.
 • Децата под 6 години се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 години се наплаќа на рецепцијата 50% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години купуваат ваучер.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 889/808 411.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација со диктирање на кодот за ваучерот на тел: +359 889/808 411.
 • Валидност на ваучерот: од 5 јуни до 25 август 2019 година.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Дејзи

Куќа за гости Дејзи
Гр. Свети Влас, Р. Бугарија
ул. Јасен №30
Тел.: +359 ******
E-mail: [email protected]

 

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за Гости „Дејзи”, Свети Влас!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.06.2019 до 25.08.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.